Programma Alternohal

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
Vervallen:Dros-Alterno HS 8 - SV Dynamo Apeldoorn HS 9
Vervallen:Dros-Alterno HS 3 - VIOS Eefde HS 1
Vervallen:Dros-Alterno HS 8 - E.S.V. HS 1
Vervallen:Dros-Alterno HS 3 - Avior HS 3
Vervallen:Dros-Alterno MC 3 - Hellas MC 1
Vervallen:Dros-Alterno JB 2 - Volleybalvereniging Zeewolde JB 1
Vervallen:Dros-Alterno JB 2 - Volta JB 1
Vervallen:Dros-Alterno JC 2 - VoCASA JC 1
Vervallen:Dros-Alterno DS 4 - Heeten Sportief DS 1
Vervallen:Dros-Alterno JB 2 - SV Dynamo Apeldoorn JB 2
Vervallen:Dros-Alterno DS 3 - Voorwaarts DS 1
Vervallen:Dros-Alterno DS 4 - Volta DS 1
Vervallen:Dros-Alterno HS 5 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 7
Vervallen:Dros-Alterno DS 3 - TweeVV DS 1
Vervallen:Dros-Alterno DS 11 - PRIMA2DIO DS 5
Vervallen:Dros-Alterno DS 4 - EVV Bultman-Hartholt DS 1
Vervallen:Dros-Alterno HS 5 - Bovo HS 2
Vervallen:Dros-Alterno DS 7 - Hellas DS 2
Vervallen:Dros-Alterno DS 7 - Hooiberg DS 1
Vervallen:Dros-Alterno MB 2 - A.B.S. MB 1
Vervallen:Dros-Alterno MB 1 - Scylla MB 1
Vervallen:Dros-Alterno MB 2 - Avior MB 2
Vervallen:Dros-Alterno DS 10 - Voorwaarts DS 7
Vervallen:Dros-Alterno DS 10 - Avior DS 11
Vervallen:Dros-Alterno DS 9 - PRIMA2DIO DS 2
Vervallen:Dros-Alterno MC 5 - HVV MC 1
Vervallen:Dros-Alterno MC 5 - Volleybalvereniging Zeewolde MC 1
Vervallen:Dros-Alterno HS 1 - SV Dynamo Apeldoorn HS 3
Vervallen:Dros-Alterno HS 1 - SSS HS 3
Vervallen:Dros-Alterno DS 5 - Hevo DS 2
Vervallen:Dros-Alterno HS 6 - A.B.S. HS 2
Vervallen:Dros-Alterno HS 2 - Pauwervoll HS 1
Vervallen:Dros-Alterno DS 2 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 2
Vervallen:Dros-Alterno DS 1 - IBM Client Innovation Center Benelux/Veracles DS 1
Vervallen:Dros-Alterno DS 5 - Avior DS 4
Vervallen:Dros-Alterno HS 6 - Avior HS 7
Vervallen:Dros-Alterno HS 2 - Blauw Wit HS 1
Vervallen:Dros-Alterno DS 2 - Rosstars DS 1
Vervallen:Dros-Alterno DS 1 - Apollo 8 DS 2
Vervallen:Dros-Alterno DS 6 - Pauwervoll DS 1
Vervallen:Dros-Alterno DS 6 - Blauw Wit DS 1
Vervallen:Dros-Alterno DS 8 - Voorwaarts DS 4
Vervallen:Dros-Alterno HS 4 - SalVo'18 HS 2
Vervallen:Dros-Alterno HS 7 - Bruvoc HS 1
Vervallen:Dros-Alterno DS 8 - Klarenbeek DS 1
Vervallen:Dros-Alterno HS 4 - REBO ERA Makelaars/Rebelle HS 2
Vervallen:Dros-Alterno HS 7 - Spiker HS 1
Vervallen:Dros-Alterno JB 1 - Skopein Wivoc JB 1
Vervallen:Dros-Alterno JB 1 - Twente '05 JB 1
Vervallen:Dros-Alterno MB 3 - SV Dynamo Apeldoorn MB 4
Vervallen:Dros-Alterno JC 2 - Twente '05 JC 1
Vervallen:Dros-Alterno JC 1 - SV Dynamo Apeldoorn JC 1
Vervallen:Dros-Alterno JC 1 - Dros-Alterno JC 2
Vervallen:Dros-Alterno JC 2 - SV Dynamo Apeldoorn JC 1
Vervallen:Dros-Alterno JC 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 1
Vervallen:Dros-Alterno MA 1 - SV Dynamo Apeldoorn MA 1
Vervallen:Dros-Alterno JC 1 - Twente '05 JC 1
Vervallen:Dros-Alterno JC 1 - Apollo 8 JC 1
Vervallen:Dros-Alterno JB 3 - BSV JB 1
Vervallen:Dros-Alterno DS 10 - PRIMA2DIO DS 3
Vervallen:Dros-Alterno DS 5 - A.B.S. DS 1
Vervallen:Dros-Alterno DS 10 - Vocluma DS 1
Vervallen:Dros-Alterno HS 7 - Dros-Alterno HS 6
Vervallen:Dros-Alterno HS 8 - SalVo'18 HS 3
Vervallen:Dros-Alterno HS 3 - Volga HS 2
Vervallen:Dros-Alterno DS 3 - Set Up '69 DS 1
Vervallen:Dros-Alterno JC 2 - Dros-Alterno JC 1
Vervallen:Dros-Alterno HS 5 - Nuovo HS 1
Vervallen:Dros-Alterno HS 7 - BSV HS 1
Vervallen:Dros-Alterno DS 11 - Vocluma DS 2
Vervallen:Dros-Alterno DS 4 - HSC DS 1
Vervallen:Dros-Alterno DS 6 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 2
Vervallen:Dros-Alterno DS 8 - Avior DS 7
Vervallen:Dros-Alterno HS 3 - WIK Steenderen HS 1
Vervallen:Dros-Alterno DS 9 - SV Dynamo Apeldoorn DS 9
Vervallen: 5 mrt.19:15Dros-Alterno DS 4 - SV Dynamo Apeldoorn DS 4
Vervallen: 5 mrt.21:15Dros-Alterno DS 10 - Voorwaarts DS 5
Vervallen: 5 mrt.21:15Dros-Alterno HS 4 - Avior HS 6
Vervallen: 6 mrt.0:00Dros-Alterno JB 3 - Libero'99 JB 1
Vervallen: 6 mrt.0:00Dros-Alterno MB 1 - SSS MB 1
Vervallen: 6 mrt.2:00Dros-Alterno MC 2 - Heeten Sportief MC 1
Vervallen: 6 mrt.4:00Dros-Alterno MC 4 - Hevo MC 1
Vervallen: 6 mrt.9:00Dio Ugchelen N4 1 - Jumbo Van Andel-Ormi N4 1
Vervallen: 6 mrt.9:00Dros-Alterno N2 2 - Klarenbeek N2 1
Vervallen: 6 mrt.9:30Dros-Alterno N2 1 - Dros-Alterno N2 3
Vervallen: 6 mrt.9:30Dros-Alterno N4 2 - Jumbo Van Andel-Ormi N4 1
Vervallen: 6 mrt.9:30Spiker N4 1 - Klarenbeek N4 1
Vervallen: 6 mrt.10:00Klarenbeek N2 1 - Dros-Alterno N2 1
Vervallen: 6 mrt.10:00Spiker N2 1 - Dros-Alterno N2 4
Vervallen: 6 mrt.10:00Dros-Alterno N2 3 - Dros-Alterno N2 2
Vervallen: 6 mrt.10:30Dros-Alterno N4 1 - Langhenkel/HEC N4 1
Vervallen: 6 mrt.10:30Dio Ugchelen N4 1 - Klarenbeek N4 1
Vervallen: 6 mrt.11:00Dros-Alterno N4 3 - Langhenkel/HEC N4 1
Vervallen: 6 mrt.11:00VZK N4 1 - SV Dynamo Apeldoorn N4 6
Vervallen: 6 mrt.11:30Dros-Alterno N4 1 - SV Dynamo Apeldoorn N4 6
Vervallen: 6 mrt.15:00Dros-Alterno DS 8 - Avior DS 8
Vervallen: 6 mrt.17:00Dros-Alterno DS 3 - SV Dynamo Apeldoorn DS 3
Vervallen: 6 mrt.17:00Dros-Alterno DS 7 - A.B.S. DS 2
Vervallen: 6 mrt.19:00Dros-Alterno HS 5 - KSH HS 1
Vervallen: 6 mrt.19:00Dros-Alterno HS 1 - VVH HS 1


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 7 december 2018 door Jos Mulder
Share Button