Programma Alternohal

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
23 okt.9:00Dros-Alterno JC 1 - Twente '05 JC 1
23 okt.9:00Dros-Alterno MC 4 - Spiker MC 1
23 okt.11:00Dros-Alterno MC 3 - REBO ERA Makelaars/Rebelle MC 2
23 okt.11:00Dros-Alterno MB 3 - Surf MB 1
23 okt.13:00Dros-Alterno MA 2 - Udeo MA 1
23 okt.13:00Dros-Alterno DS 9 - BSV DS 2
23 okt.15:00Dros-Alterno JA 1 - SV Dynamo Apeldoorn JA 1
23 okt.17:00Dros-Alterno DS 4 - Heeten Sportief DS 1
23 okt.17:00Dros-Alterno HS 6 - SalVo'18 HS 2
23 okt.19:00Dros-Alterno HS 7 - Bruvoc HS 1
26 okt.19:15Dros-Alterno DS 7 - Dros-Alterno DS 8
29 okt.19:15Dros-Alterno DS 10 - Bruvoc DS 3
29 okt.19:15Dros-Alterno DS 5 - Blok EVC DS 1
29 okt.21:15Dros-Alterno DS 7 - SV Dynamo Apeldoorn DS 10
29 okt.21:15Dros-Alterno DS 8 - GTH/Torpedo DS 1
30 okt.9:00Blok EVC N6 1 - Dros-Alterno N6 6
30 okt.9:00Blok EVC N3 1 - Spiker N3 1
30 okt.9:00Dros-Alterno N6 4 - Dros-Alterno N6 2
30 okt.9:00Dros-Alterno N3 4 - Jumbo Van Andel-Ormi N3 2
30 okt.9:00SV Dynamo Apeldoorn N6 3 - Dros-Alterno N6 3
30 okt.9:30Dros-Alterno N3 2 - SV Dynamo Apeldoorn N3 1
30 okt.9:30SV Dynamo Apeldoorn N3 3 - Blok EVC N3 1
30 okt.10:00Dros-Alterno N6 2 - SV Dynamo Apeldoorn N6 3
30 okt.10:00Dros-Alterno N6 3 - Dros-Alterno N6 4
30 okt.10:00Jumbo Van Andel-Ormi N3 2 - Dros-Alterno N3 2
30 okt.10:00Spiker N3 1 - SV Dynamo Apeldoorn N3 3
30 okt.10:00REBO ERA Makelaars/Rebelle N6 1 - Blok EVC N6 1
30 okt.10:30Klarenbeek N5 1 - Dros-Alterno N5 2
30 okt.10:30SV Dynamo Apeldoorn N3 1 - Dros-Alterno N3 4
30 okt.11:00SV Dynamo Apeldoorn N5 5 - SV Dynamo Apeldoorn N5 2
30 okt.11:00Dros-Alterno N5 2 - Bruvoc N5 1
30 okt.11:00Dros-Alterno N6 6 - REBO ERA Makelaars/Rebelle N6 1
30 okt.11:30SV Dynamo Apeldoorn N5 2 - Klarenbeek N5 1
30 okt.11:30Bruvoc N5 1 - SV Dynamo Apeldoorn N5 5
30 okt.13:00Dros-Alterno MC 1 - Havoc MC 1
30 okt.13:00Dros-Alterno MB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 1
30 okt.15:00Dros-Alterno MB 2 - Avior MB 1
30 okt.17:00Dros-Alterno DS 9 - REBO ERA Makelaars/Rebelle DS 3
30 okt.17:00Dros-Alterno HS 3 - SalVo'18 HS 1
30 okt.19:00Dros-Alterno HS 6 - REBO ERA Makelaars/Rebelle HS 3
30 okt.19:00Dros-Alterno HS 7 - SalVo'18 HS 2
5 nov.19:15Dros-Alterno DS 4 - Avior DS 3
5 nov.19:15Dros-Alterno JC 2 - EVV Bultman-Hartholt JC 1
5 nov.21:15Dros-Alterno HS 1 - DIOS HS 1
5 nov.21:15Dros-Alterno HS 4 - SV Dynamo Apeldoorn HS 5
6 nov.12:30Dros-Alterno MC 3 - Avior MC 2
6 nov.12:30Dros-Alterno MC 1 - Rivo Rijssen MC 1
6 nov.14:30Dros-Alterno DS 3 - Innovatiemakelaars.nl WSV DS 1
6 nov.14:30Dros-Alterno HS 2 - Pauwervoll HS 1
6 nov.16:30Dros-Alterno DS 2 - Dash DS 1
6 nov.16:30Dros-Alterno HS 5 - Blok EVC HS 1
6 nov.20:00Dros-Alterno DS 1 - SOMCOM/Sudosa-Desto DS 1
12 nov.19:15Dros-Alterno DS 5 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 2
12 nov.19:15Dros-Alterno DS 8 - DIAVO DS 1
12 nov.21:15Dros-Alterno DS 7 - Avior DS 8
12 nov.21:15Dros-Alterno DS 9 - SV Dynamo Apeldoorn DS 11
13 nov.9:00Dros-Alterno MB 2 - VZK MB 1
13 nov.11:00Dros-Alterno JB 1 - LGC JB 1
13 nov.11:00Dros-Alterno MA 1 - Avior MA 1
13 nov.13:00Dros-Alterno JA 1 - SSS JA 1
13 nov.13:00Dros-Alterno MB 1 - Seesing Flex | Longa`59 MB 1
13 nov.15:00Dros-Alterno DS 10 - Heeten Sportief DS 2
13 nov.15:00Dros-Alterno HS 3 - LIVO HS 2
13 nov.17:00Dros-Alterno HS 6 - Bruvoc HS 2
13 nov.17:00Dros-Alterno HS 7 - REBO ERA Makelaars/Rebelle HS 4
19 nov.19:15Dros-Alterno DS 6 - BSV DS 1
19 nov.21:15Dros-Alterno DS 4 - Hevo DS 1
19 nov.21:15Dros-Alterno HS 4 - EVV Bultman-Hartholt HS 2
20 nov.12:30Dros-Alterno MC 2 - SV Dynamo Apeldoorn MC 1
20 nov.12:30Dros-Alterno JA 1 - Apollo 8 JA 1
20 nov.14:30Dros-Alterno HS 2 - Hellas HS 1
20 nov.16:30Dros-Alterno DS 2 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 2
20 nov.16:30Dros-Alterno HS 1 - SSS HS 3
20 nov.20:00Dros-Alterno DS 1 - Rivo Rijssen DS 1
26 nov.19:15Dros-Alterno DS 7 - Voorwaarts DS 5
26 nov.19:15Dros-Alterno DS 8 - Salvora DS 3
26 nov.21:15Dros-Alterno HS 5 - Spiker HS 1
26 nov.21:15Dros-Alterno HS 3 - Elite/Dynamo HS 1
27 nov.9:00Dros-Alterno N6 1 - Apollo 8 N6 1
27 nov.9:00SV Dynamo Apeldoorn N6 2 - Apollo 8 N6 2
27 nov.10:00Apollo 8 N6 1 - SV Dynamo Apeldoorn N6 1
27 nov.10:00Apollo 8 N6 2 - Dros-Alterno N6 1
27 nov.11:00SV Dynamo Apeldoorn N6 1 - SV Dynamo Apeldoorn N6 2
27 nov.13:00Dros-Alterno MB 3 - SDS MB 1
27 nov.15:00Dros-Alterno DS 3 - VVH DS 1
27 nov.15:00Dros-Alterno JC 2 - Apollo 8 JC 1
27 nov.17:00Dros-Alterno DS 9 - Avior DS 11
27 nov.17:00Dros-Alterno HS 7 - REBO ERA Makelaars/Rebelle HS 3
27 nov.19:00Dros-Alterno DS 10 - GTH/Torpedo DS 2
27 nov.19:00Dros-Alterno HS 6 - Avior HS 7
3 dec.19:15Dros-Alterno DS 5 - Volta DS 2
4 dec.9:00Dros-Alterno MC 2 - VVH MC 1
4 dec.9:00Dros-Alterno JC 1 - Voorsterslag/VC Zwolle JC 1
4 dec.10:45Dros-Alterno MC 4 - SV Dynamo Apeldoorn MC 2
4 dec.10:45Dros-Alterno MB 3 - TweeVV MB 1
4 dec.12:30Dros-Alterno MA 1 - Avior MA 2
4 dec.12:30Dros-Alterno MA 2 - E.S.V. MA 1
4 dec.14:30Dros-Alterno MB 1 - Trivos MB 1
4 dec.14:30Dros-Alterno DS 8 - Dros-Alterno DS 7


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 7 december 2018 door Jos Mulder
Share Button