Programma Alternohal

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
12 sep.0:00Dros-Alterno HS 1 - NVC HS 1
18 sep.19:15Dros-Alterno DS 4 - SSS DS 3
18 sep.21:15Dros-Alterno HS 3 - LIVO HS 2
18 sep.21:15Dros-Alterno HS 4 - A.B.S. HS 1
19 sep.0:00Dros-Alterno JC 1 - VoCASA JC 1
19 sep.0:00Dros-Alterno MC 2 - Salvora MC 2
19 sep.0:00Dros-Alterno HS 8 - Jumbo Van Andel-Ormi HS 2
19 sep.0:00Dros-Alterno JC 2 - Apollo 8 JC 1
19 sep.0:00Dros-Alterno MA 2 - Hevo MA 1
19 sep.0:00Dros-Alterno MC 1 - Krekkers MC 1
19 sep.0:00Dros-Alterno DS 3 - Innovatiemakelaars.nl WSV DS 1
19 sep.0:00Dros-Alterno DS 11 - Terwolde DS 1
19 sep.0:00Dros-Alterno HS 5 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' HS 1
19 sep.0:00Dros-Alterno DS 7 - Blok EVC DS 2
19 sep.0:00Dros-Alterno MC 5 - Blok EVC MC 2
19 sep.0:00Dros-Alterno MB 1 - SV Dynamo Apeldoorn MB 3
19 sep.0:00Dros-Alterno JB 3 - BSV JB 1
19 sep.0:00Dros-Alterno DS 10 - PRIMA2DIO DS 3
19 sep.0:00Dros-Alterno DS 9 - Bruvoc DS 2
19 sep.0:00Dros-Alterno DS 8 - Spiker DS 3
25 sep.21:15Dros-Alterno HS 1 - BVC'73 HS 1
25 sep.21:15Dros-Alterno DS 5 - SV Dynamo Apeldoorn DS 6
26 sep.0:00Dros-Alterno MC 3 - E.S.V. MC 1
26 sep.0:00Dros-Alterno JB 2 - Blauw Wit JB 1
26 sep.0:00Dros-Alterno JB 1 - SV Dynamo Apeldoorn JB 1
26 sep.0:00Dros-Alterno MA 2 - Luttenberg MA 1
26 sep.0:00Dros-Alterno MB 2 - Avior MB 2
26 sep.0:00Dros-Alterno MC 4 - Rood-Wit '75 MC 1
26 sep.0:00Dros-Alterno DS 10 - Vocluma DS 1
26 sep.0:00Dros-Alterno DS 9 - BSV DS 2
26 sep.0:00Dros-Alterno DS 2 - Halley DS 1
26 sep.0:00Dros-Alterno HS 2 - Blauw Wit HS 2
26 sep.0:00Dros-Alterno HS 6 - WSV HS 1
26 sep.0:00Dros-Alterno MA 3 - Hevo MA 2
26 sep.0:00Dros-Alterno DS 6 - VZK DS 1
26 sep.0:00Dros-Alterno MB 3 - A.B.S. MB 2
26 sep.20:00Dros-Alterno DS 1 - SV Dynamo Apeldoorn DS 1
2 okt.19:15Dros-Alterno DS 4 - Hellas DS 1
2 okt.21:15Dros-Alterno HS 3 - Volga HS 2
3 okt.0:00Dros-Alterno JC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 1
3 okt.0:00Dros-Alterno MC 2 - Salvora MC 1
3 okt.0:00Dros-Alterno HS 8 - Blok EVC HS 2
3 okt.0:00Dros-Alterno MC 3 - Hellas MC 1
3 okt.0:00Dros-Alterno MA 2 - Avior MA 2
3 okt.0:00Dros-Alterno JB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1
3 okt.0:00Dros-Alterno DS 3 - Trivos DS 2
3 okt.0:00Dros-Alterno DS 11 - Bruvoc DS 3
3 okt.0:00Dros-Alterno HS 5 - Skopein Wivoc HS 2
3 okt.0:00Dros-Alterno DS 7 - Langhenkel/HEC DS 2
3 okt.0:00Dros-Alterno MC 5 - Blok EVC MC 1
3 okt.0:00Dros-Alterno MA 1 - VVH MA 1
3 okt.0:00Dros-Alterno MB 1 - Set Up '69 MB 1
3 okt.0:00Dros-Alterno JB 3 - EVV Bultman-Hartholt JB 1
9 okt.19:15Dros-Alterno DS 5 - A.B.S. DS 1
9 okt.21:15Dros-Alterno HS 1 - AETOS HS 1
9 okt.21:15Dros-Alterno HS 4 - PRIMA2DIO HS 2
10 okt.0:00Dros-Alterno MC 1 - Apollo 8 MC 1
10 okt.0:00Dros-Alterno MB 2 - A.B.S. MB 1
10 okt.0:00Dros-Alterno MC 4 - Avior MC 3
10 okt.0:00Dros-Alterno DS 10 - Voorwaarts DS 7
10 okt.0:00Dros-Alterno DS 9 - Avior DS 10
10 okt.0:00Dros-Alterno DS 2 - VC Zwolle DS 2
10 okt.0:00Dros-Alterno HS 2 - Libero'99 HS 1
10 okt.0:00Dros-Alterno MA 3 - Auto van Oort/Rebelle MA 1
10 okt.0:00Dros-Alterno DS 6 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 2
10 okt.0:00Dros-Alterno DS 8 - Avior DS 7
10 okt.0:00Dros-Alterno HS 7 - PRIMA2DIO HS 3
10 okt.20:00Dros-Alterno DS 1 - Dynamo Tubbergen DS 1
16 okt.21:15Dros-Alterno HS 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4
17 okt.0:00Dros-Alterno MC 2 - Heeten Sportief MC 1
17 okt.0:00Dros-Alterno HS 8 - Bruvoc HS 2
17 okt.0:00Dros-Alterno MC 3 - EVV Bultman-Hartholt MC 3
17 okt.0:00Dros-Alterno MA 2 - SV Dynamo Apeldoorn MA 2
17 okt.0:00Dros-Alterno JC 2 - Twente '05 JC 1
17 okt.0:00Dros-Alterno DS 3 - Avior DS 2
17 okt.0:00Dros-Alterno JB 2 - SV Dynamo Apeldoorn JB 2
17 okt.0:00Dros-Alterno HS 5 - Gemini HS 2
17 okt.0:00Dros-Alterno JB 3 - Libero'99 JB 1
17 okt.0:00Dros-Alterno MA 1 - Trivos MA 1
17 okt.0:00Dros-Alterno MB 1 - SSS MB 1
17 okt.0:00Dros-Alterno MC 5 - HVV MC 1
17 okt.0:00Dros-Alterno DS 6 - HVV DS 1
17 okt.0:00Dros-Alterno MB 3 - SV Dynamo Apeldoorn MB 5
24 okt.0:00Dros-Alterno JC 1 - Avior JC 1
24 okt.0:00Dros-Alterno JC 2 - SV Dynamo Apeldoorn JC 1
24 okt.0:00Dros-Alterno MA 1 - Voorwaarts MA 1
30 okt.19:15Dros-Alterno DS 5 - Innovatiemakelaars.nl WSV DS 2
30 okt.21:15Dros-Alterno HS 1 - Scylla HS 1
30 okt.21:15Dros-Alterno HS 4 - SV Dynamo Apeldoorn HS 6
31 okt.0:00Dros-Alterno MC 1 - Havoc MC 1
31 okt.0:00Dros-Alterno DS 7 - WSV DS 1
31 okt.0:00Dros-Alterno DS 10 - A.B.S. DS 3
31 okt.0:00Dros-Alterno DS 9 - Auto van Oort/Rebelle DS 4
31 okt.0:00Dros-Alterno MC 4 - Hevo MC 1
31 okt.0:00Dros-Alterno JB 3 - Jumbo Van Andel-Ormi JB 1
31 okt.0:00Dros-Alterno MB 2 - Hevo MB 1
31 okt.0:00Dros-Alterno DS 2 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 1
31 okt.0:00Dros-Alterno HS 2 - VVH HS 2
31 okt.0:00Dros-Alterno HS 6 - BSV HS 1


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 7 december 2018 door Jos Mulder
Share Button