Programma alle teams

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
23 okt.9:00Dros-Alterno JC 1 - Twente '05 JC 1
23 okt.9:00Dros-Alterno MC 4 - Spiker MC 1
23 okt.10:30Trivos MB 1 - Dros-Alterno MB 1
23 okt.10:30Trivos MC 1 - Dros-Alterno MC 1
23 okt.11:00EVV Bultman-Hartholt MB 1 - Dros-Alterno MB 2
23 okt.11:00Dros-Alterno MB 3 - Surf MB 1
23 okt.11:00VVH MC 1 - Dros-Alterno MC 2
23 okt.11:00Dros-Alterno MC 3 - REBO ERA Makelaars/Rebelle MC 2
23 okt.13:00Dros-Alterno DS 9 - BSV DS 2
23 okt.13:00Dros-Alterno MA 2 - Udeo MA 1
23 okt.14:30De Vrienden/ Volco DS 1 - Dros-Alterno DS 1
23 okt.15:00Dros-Alterno JA 1 - SV Dynamo Apeldoorn JA 1
23 okt.16:00Dros-Alterno DS 1 - Prima Donna Kaas Huizen DS 1
23 okt.16:00Dros-Alterno HS 1 - Zalsman Reflex HS 1
23 okt.17:00Dros-Alterno DS 4 - Heeten Sportief DS 1
23 okt.17:00Dros-Alterno HS 6 - SalVo'18 HS 2
23 okt.19:00Dros-Alterno HS 7 - Bruvoc HS 1
23 okt.20:00FOOX Olhaco HS 1 - Dros-Alterno HS 1
26 okt.19:15Dros-Alterno DS 7 - Dros-Alterno DS 8
28 okt.20:30DIAVO HS 2 - Dros-Alterno HS 4
29 okt.19:15Dros-Alterno DS 5 - Blok EVC DS 1
29 okt.19:15Dros-Alterno DS 10 - Bruvoc DS 3
29 okt.21:00HSC DS 1 - Dros-Alterno DS 4
29 okt.21:15Dros-Alterno DS 7 - SV Dynamo Apeldoorn DS 10
29 okt.21:15Dros-Alterno DS 8 - GTH/Torpedo DS 1
30 okt.9:00Dros-Alterno N3 4 - Jumbo Van Andel-Ormi N3 2
30 okt.9:00Dros-Alterno N3 1 - Dros-Alterno N3 3
30 okt.9:00Spiker N4 1 - Dros-Alterno N4 1
30 okt.9:00Dros-Alterno N4 3 - SV Dynamo Apeldoorn N4 3
30 okt.9:00Dros-Alterno N4 5 - GTH/Torpedo N4 1
30 okt.9:00Blok EVC N6 1 - Dros-Alterno N6 6
30 okt.9:00Dros-Alterno N6 4 - Dros-Alterno N6 2
30 okt.9:00SV Dynamo Apeldoorn N6 3 - Dros-Alterno N6 3
30 okt.9:15TweeVV MB 1 - Dros-Alterno MB 3
30 okt.9:30Dros-Alterno N3 2 - SV Dynamo Apeldoorn N3 1
30 okt.9:30Blok EVC N3 2 - Dros-Alterno N3 1
30 okt.9:30Dros-Alterno N3 3 - SV Dynamo Apeldoorn N3 2
30 okt.9:30REBO ERA Makelaars/Rebelle N4 1 - Dros-Alterno N4 4
30 okt.9:30GTH/Torpedo N4 1 - Dros-Alterno N4 3
30 okt.9:30Dros-Alterno N4 2 - SV Dynamo Apeldoorn N4 1
30 okt.10:00Jumbo Van Andel-Ormi N3 2 - Dros-Alterno N3 2
30 okt.10:00Dros-Alterno N4 1 - REBO ERA Makelaars/Rebelle N4 1
30 okt.10:00SV Dynamo Apeldoorn N4 3 - Dros-Alterno N4 2
30 okt.10:00SV Dynamo Apeldoorn N4 1 - Dros-Alterno N4 5
30 okt.10:00Dros-Alterno N5 3 - Bruvoc N5 3
30 okt.10:00Spiker N6 1 - Dros-Alterno N6 5
30 okt.10:00Dros-Alterno N6 2 - SV Dynamo Apeldoorn N6 3
30 okt.10:00Dros-Alterno N6 3 - Dros-Alterno N6 4
30 okt.10:30SV Dynamo Apeldoorn N3 1 - Dros-Alterno N3 4
30 okt.10:30Dros-Alterno N4 4 - Spiker N4 1
30 okt.10:30Klarenbeek N5 1 - Dros-Alterno N5 2
30 okt.11:00Jumbo Van Andel-Ormi N5 1 - Dros-Alterno N5 3
30 okt.11:00Dros-Alterno N5 2 - Bruvoc N5 1
30 okt.11:00Dros-Alterno N5 1 - SV Dynamo Apeldoorn N5 3
30 okt.11:00DIAVO N6 1 - Dros-Alterno N6 5
30 okt.11:00Dros-Alterno N6 6 - REBO ERA Makelaars/Rebelle N6 1
30 okt.11:30Spiker N5 1 - Dros-Alterno N5 1
30 okt.12:00Apollo 8 JC 1 - Dros-Alterno JC 2
30 okt.12:30Avior MC 1 - Dros-Alterno MC 2
30 okt.12:30Avior MC 2 - Dros-Alterno MC 3
30 okt.13:00Dros-Alterno MB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 1
30 okt.13:00Dros-Alterno MC 1 - Havoc MC 1
30 okt.13:30Voorwaarts MB 2 - Dros-Alterno MB 4
30 okt.14:00DIOS JA 1 - Dros-Alterno JA 1
30 okt.14:30Sudosa-Desto DS 2 - Dros-Alterno DS 2
30 okt.15:00JUMBO-Sellekamp/S.V.I. JC 1 - Dros-Alterno JC 1
30 okt.15:00Dros-Alterno MB 2 - Avior MB 1
30 okt.15:00Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1 - Dros-Alterno DS 1
30 okt.16:30Avior MA 2 - Dros-Alterno MA 1
30 okt.17:00Dros-Alterno DS 9 - REBO ERA Makelaars/Rebelle DS 3
30 okt.17:00E.S.V. HS 1 - Dros-Alterno HS 5
30 okt.17:00Dros-Alterno HS 3 - SalVo'18 HS 1
30 okt.18:00Bovo HS 1 - Dros-Alterno HS 1
30 okt.18:30Avior DS 2 - Dros-Alterno DS 3
30 okt.18:30SDS HS 1 - Dros-Alterno HS 2
30 okt.19:00Dros-Alterno HS 6 - REBO ERA Makelaars/Rebelle HS 3
30 okt.19:00Dros-Alterno HS 7 - SalVo'18 HS 2
3 nov.19:00GTH/Torpedo DS 1 - Dros-Alterno DS 7
4 nov.19:15Udeo MA 1 - Dros-Alterno MA 2
5 nov.19:15Dros-Alterno DS 4 - Avior DS 3
5 nov.19:15Dros-Alterno JC 2 - EVV Bultman-Hartholt JC 1
5 nov.20:30Avior DS 8 - Dros-Alterno DS 8
5 nov.21:15Dros-Alterno HS 1 - DIOS HS 1
5 nov.21:15A.B.S. DS 3 - Dros-Alterno DS 10
5 nov.21:15Dros-Alterno HS 4 - SV Dynamo Apeldoorn HS 5
6 nov.9:00Dros-Alterno N3 2 - Blok EVC N3 1
6 nov.9:00Dros-Alterno N4 5 - Dros-Alterno N4 2
6 nov.9:00SV Dynamo Apeldoorn N5 1 - Dros-Alterno N5 3
6 nov.9:00SV Dynamo Apeldoorn N5 2 - Dros-Alterno N5 2
6 nov.9:00Dros-Alterno N6 6 - Dros-Alterno N6 7
6 nov.9:00Dros-Alterno N6 2 - Dros-Alterno N6 3
6 nov.9:00Dros-Alterno N6 4 - SV Dynamo Apeldoorn N6 3
6 nov.9:00Dros-Alterno N6 1 - SV Dynamo Apeldoorn N6 1
6 nov.9:30Blok EVC N3 1 - Dros-Alterno N3 4
6 nov.9:30Dros-Alterno N4 2 - GTH/Torpedo N4 1


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 7 december 2018 door Jos Mulder
Share Button