Programma alle teams

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
19 mrt.20:00Dros-Alterno DS 4 - WaHo DS 1
19 mrt.21:00Primavo HS 2 - Dros-Alterno HS 7
22 mrt.19:00SV Dynamo Apeldoorn MA 2 - Dros-Alterno MA 3
22 mrt.19:15Dros-Alterno DS 4 - Heyendaal DS 1
22 mrt.19:15Dros-Alterno MA 2 - A.B.S. MA 1
22 mrt.21:15Dros-Alterno HS 2 - SV Dynamo Apeldoorn HS 3
22 mrt.21:15Dros-Alterno HS 5 - Avior HS 7
23 mrt.9:00Dros-Alterno N4 1 - Auto van Oort/Rebelle N4 1
23 mrt.9:00Dros-Alterno N5 2 - SV Dynamo Apeldoorn N5 1
23 mrt.9:00Dros-Alterno N6 1 - SV Dynamo Apeldoorn N6 1
23 mrt.9:00Dros-Alterno MC 3 - Hevo MC 1
23 mrt.9:00Dros-Alterno MC 2 - Trivos MC 1
23 mrt.9:30Dros-Alterno N3 2 - Klarenbeek N3 1
23 mrt.9:30Dros-Alterno N5 7 - Spiker N5 1
23 mrt.10:00Spiker N3 1 - Dros-Alterno N3 2
23 mrt.10:00SV Dynamo Apeldoorn N4 1 - Dros-Alterno N4 1
23 mrt.10:00Dros-Alterno N5 3 - VZK N5 2
23 mrt.10:00Dros-Alterno N5 5 - SV Dynamo Apeldoorn N5 2
23 mrt.10:00Dros-Alterno N5 1 - Elite/Dynamo N5 1
23 mrt.10:00Gemini N6 1 - Dros-Alterno N6 1
23 mrt.10:30Dros-Alterno N4 2 - SV Dynamo Apeldoorn N4 2
23 mrt.10:30Dros-Alterno N5 5 - Klarenbeek N5 1
23 mrt.10:30Dros-Alterno N5 7 - Auto van Oort/Rebelle N5 1
23 mrt.10:45Dros-Alterno JB 1 - Trivos JB 1
23 mrt.10:45Dros-Alterno JC 1 - Avior JC 1
23 mrt.11:00Dros-Alterno N5 3 - Spiker N5 1
23 mrt.11:00Dros-Alterno N6 10 - Blok EVC N6 1
23 mrt.11:00Dros-Alterno N6 9 - Bruvoc N6 1
23 mrt.11:00Elite/Dynamo N5 1 - Dros-Alterno N5 2
23 mrt.11:00EVV Bultman-Hartholt N5 1 - Dros-Alterno N5 1
23 mrt.11:30Jumbo Van Andel-Ormi N4 1 - Dros-Alterno N4 2
23 mrt.11:30Dros-Alterno N5 5 - Dros-Alterno N5 3
23 mrt.11:30Dros-Alterno N5 5 - Dros-Alterno N5 3
23 mrt.11:30Dros-Alterno N5 7 - VZK N5 2
23 mrt.12:00VZK N6 2 - Dros-Alterno N6 7
23 mrt.12:00WSV DS 2 - Dros-Alterno DS 10
23 mrt.12:00De Hofnar-Bovo JB 1 - Dros-Alterno JB 2
23 mrt.12:30EVV Bultman-Hartholt N6 1 - Dros-Alterno N6 3
23 mrt.12:30Dros-Alterno DS 11 - Dio Ugchelen DS 2
23 mrt.12:30Volta JA 1 - Dros-Alterno JA 3
23 mrt.12:30Dros-Alterno JA 2 - Apollo 8 JA 1
23 mrt.12:30Dros-Alterno JA 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JA 1
23 mrt.12:30Voorwaarts JC 1 - Dros-Alterno JC 2
23 mrt.13:00VZK N6 1 - Dros-Alterno N6 10
23 mrt.13:00Dros-Alterno N6 7 - Blok EVC N6 2
23 mrt.13:00VZK N6 2 - Dros-Alterno N6 9
23 mrt.13:00Set Up '69 MA 1 - Dros-Alterno MA 1
23 mrt.13:00SV Dynamo Apeldoorn MB 5 - Dros-Alterno MB 3
23 mrt.13:00Avior MC 4 - Dros-Alterno MC 4
23 mrt.13:30Dros-Alterno N6 3 - Volleybalvereniging Zeewolde N6 1
23 mrt.14:30Dros-Alterno DS 7 - HSC DS 1
23 mrt.14:30Dros-Alterno DS 8 - Hevo DS 2
23 mrt.14:30Voorwaarts MB 1 - Dros-Alterno MB 2
23 mrt.16:00Luttenberg MC 1 - Dros-Alterno MC 6
23 mrt.16:30Dros-Alterno DS 3 - Rivo Rijssen DS 2
23 mrt.16:30Dros-Alterno HS 6 - Auto van Oort/Rebelle HS 4
23 mrt.17:30Spiker DS 3 - Dros-Alterno DS 9
23 mrt.17:30Avior HS 4 - Dros-Alterno HS 4
23 mrt.17:30Avior HS 2 - Dros-Alterno HS 3
23 mrt.20:00Dros-Alterno DS 2 - IBM Client Innovation Center Benelux/Veracles DS 1
25 mrt.19:00A.B.S. MA 1 - Dros-Alterno MA 3
27 mrt.19:30Pegasus HS 2 - Dros-Alterno HS 2
28 mrt.20:00Dros-Alterno DS 4 - Set Up '69 DS 1
28 mrt.21:30Pauwervoll HS 1 - Dros-Alterno HS 3
29 mrt.19:15Dros-Alterno DS 8 - Rood-Wit '75 DS 1
29 mrt.19:15Dros-Alterno DS 11 - Klarenbeek DS 3
29 mrt.20:15Auto van Oort/Rebelle DS 3 - Dros-Alterno DS 9
29 mrt.21:15Dros-Alterno HS 5 - Salvo'18 H3 HS 2
30 mrt.9:00Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' N6 1 - Dros-Alterno N6 2
30 mrt.9:00Dros-Alterno JC 2 - Labyellov JC 1
30 mrt.9:00Dros-Alterno MC 6 - Dio Ugchelen MC 2
30 mrt.9:30SV Dynamo Apeldoorn MC 4 - Dros-Alterno MC 5
30 mrt.10:00Dros-Alterno N5 1 - Dros-Alterno N5 2
30 mrt.10:00Dros-Alterno N5 1 - Dros-Alterno N5 2
30 mrt.10:00Dros-Alterno N6 2 - LIVO N6 1
30 mrt.10:30Dros-Alterno N4 5 - Klarenbeek N4 1
30 mrt.11:00Dros-Alterno N5 2 - EVV Bultman-Hartholt N5 1
30 mrt.11:00SV Dynamo Apeldoorn N5 1 - Dros-Alterno N5 1
30 mrt.11:00Dros-Alterno JB 2 - DES JB 1
30 mrt.11:00Dros-Alterno MA 2 - Spiker MA 1
30 mrt.11:15Hevo MB 1 - Dros-Alterno MB 2
30 mrt.11:30Dros-Alterno N4 5 - SV Dynamo Apeldoorn N4 3
30 mrt.11:30Rivo Rijssen JA 1 - Dros-Alterno JA 2
30 mrt.11:30Auto van Oort/Rebelle MB 1 - Dros-Alterno MB 3
30 mrt.13:00Dros-Alterno JA 3 - Renswouw JA 1
30 mrt.13:00Pauwervoll JA 1 - Dros-Alterno JA 1
30 mrt.13:30Spiker DS 2 - Dros-Alterno DS 5
30 mrt.14:00Halley MC 1 - Dros-Alterno MC 2
30 mrt.15:30Auto van Oort/Rebelle DS 4 - Dros-Alterno DS 10
30 mrt.16:00Klarenbeek MA 1 - Dros-Alterno MA 1
30 mrt.20:00Apollo 8 DS 1 - Dros-Alterno DS 1
3 apr.20:00Salvo'18 H3 HS 2 - Dros-Alterno HS 6
4 apr.19:00Voorwaarts DS 3 - Dros-Alterno DS 6
4 apr.21:00SSS HS 4 - Dros-Alterno HS 2
5 apr.19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 8 - Dros-Alterno DS 8
5 apr.19:00Volleybal Voorst MC 1 - Dros-Alterno MC 6
5 apr.19:15Dros-Alterno JA 2 - Volleybalvereniging Zeewolde JA 1


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 7 december 2018 door Jos Mulder
Share Button