Programma Alternohal

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
Vervallen: 4 dec.9:00Dros-Alterno MC 2 - VVH MC 1
Vervallen: 4 dec.9:00Dros-Alterno JC 1 - Voorsterslag/VC Zwolle JC 1
Vervallen: 4 dec.10:45Dros-Alterno MC 4 - SV Dynamo Apeldoorn MC 2
Vervallen: 4 dec.10:45Dros-Alterno MB 3 - TweeVV MB 1
Vervallen: 4 dec.12:30Dros-Alterno MA 1 - Avior MA 2
Vervallen: 4 dec.12:30Dros-Alterno MA 2 - E.S.V. MA 1
Vervallen: 4 dec.14:30Dros-Alterno MB 1 - Trivos MB 1
10 dec.19:15Dros-Alterno DS 6 - SV Dynamo Apeldoorn DS 6
10 dec.19:15Dros-Alterno HS 4 - REBO ERA Makelaars/Rebelle HS 2
10 dec.21:15Dros-Alterno HS 1 - AETOS HS 1
10 dec.21:15Dros-Alterno DS 4 - VVH DS 2
Vervallen: 11 dec.9:00Dros-Alterno N6 4 - Dros-Alterno N6 2
Vervallen: 11 dec.9:00Dros-Alterno N5 2 - SV Dynamo Apeldoorn N5 2
Vervallen: 11 dec.9:00SV Dynamo Apeldoorn N6 3 - Dros-Alterno N6 3
Vervallen: 11 dec.9:00Dros-Alterno N6 7 - Dros-Alterno N6 5
Vervallen: 11 dec.9:00Klarenbeek N5 1 - SV Dynamo Apeldoorn N5 5
Vervallen: 11 dec.9:00Spiker N6 1 - DIAVO N6 1
Vervallen: 11 dec.9:30SV Dynamo Apeldoorn N5 2 - Bruvoc N5 1
Vervallen: 11 dec.9:30SV Dynamo Apeldoorn N5 5 - Dros-Alterno N5 2
Vervallen: 11 dec.10:00Dros-Alterno N6 2 - SV Dynamo Apeldoorn N6 3
Vervallen: 11 dec.10:00Dros-Alterno N6 3 - Dros-Alterno N6 4
Vervallen: 11 dec.10:00DIAVO N6 1 - Dros-Alterno N6 7
Vervallen: 11 dec.10:00Dros-Alterno N6 5 - Spiker N6 1
Vervallen: 11 dec.10:00Bruvoc N5 1 - Klarenbeek N5 1
Vervallen: 11 dec.10:30Bruvoc N5 2 - SV Dynamo Apeldoorn N5 3
Vervallen: 11 dec.10:30VZK N5 1 - Dros-Alterno N5 1
Vervallen: 11 dec.11:00SV Dynamo Apeldoorn N5 3 - Spiker N5 1
Vervallen: 11 dec.11:00Dros-Alterno N5 1 - Bruvoc N5 2
Vervallen: 11 dec.11:30Spiker N5 1 - VZK N5 1
Vervallen: 11 dec.12:30Dros-Alterno MC 3 - Hevo MC 2
Vervallen: 11 dec.12:30Dros-Alterno MC 4 - Innovatiemakelaars.nl WSV MC 1
11 dec.14:30Dros-Alterno DS 8 - Luttenberg DS 1
11 dec.16:30Dros-Alterno DS 2 - Halley DS 1
11 dec.16:30Dros-Alterno HS 2 - AETOS HS 3
11 dec.20:00Dros-Alterno DS 1 - Dynamo Tubbergen DS 1
Vervallen: 18 dec.9:00Dros-Alterno N6 5 - Blok EVC N6 1
Vervallen: 18 dec.9:00Spiker N6 1 - Dros-Alterno N6 6
Vervallen: 18 dec.9:00REBO ERA Makelaars/Rebelle N6 1 - Dros-Alterno N6 7
1 jan.0:00Dros-Alterno DS 3 - VVH DS 1
14 jan.19:15Dros-Alterno DS 6 - Spiker DS 2
14 jan.21:15Dros-Alterno HS 1 - Pegasus HS 1
14 jan.21:15Dros-Alterno DS 4 - Spiker DS 1
15 jan.14:30Dros-Alterno DS 3 - Trivos DS 2
15 jan.14:30Dros-Alterno HS 7 - Dros-Alterno HS 6
15 jan.16:30Dros-Alterno DS 2 - TiMaX/DeVoKo DS 1
15 jan.16:30Dros-Alterno HS 5 - DIAVO HS 3
15 jan.20:00Dros-Alterno DS 1 - VC Sneek DS 2
18 jan.19:15Dros-Alterno DS 8 - Dros-Alterno DS 7
21 jan.19:15Dros-Alterno DS 10 - Avior DS 10
21 jan.19:15Dros-Alterno DS 8 - Klarenbeek DS 2
21 jan.21:15Dros-Alterno DS 5 - EVV Bultman-Hartholt DS 2
21 jan.21:15Dros-Alterno HS 3 - BVC'73 HS 2
22 jan.19:00Dros-Alterno DS 9 - DIAVO DS 3
22 jan.19:00Dros-Alterno HS 7 - Bruvoc HS 2
28 jan.19:15Dros-Alterno DS 6 - A.B.S. DS 1
28 jan.19:15Dros-Alterno DS 4 - Volta DS 1
28 jan.21:15Dros-Alterno HS 1 - Scylla HS 1
28 jan.21:15Dros-Alterno HS 4 - Avior HS 6
29 jan.14:30Dros-Alterno DS 3 - TweeVV DS 1
29 jan.16:30Dros-Alterno DS 2 - Wevo 70 DS 1
29 jan.16:30Dros-Alterno HS 2 - Blauw Wit HS 2
29 jan.20:00Dros-Alterno DS 1 - VC Zwolle DS 2
4 feb.19:15Dros-Alterno DS 7 - WSV DS 1
4 feb.19:15Dros-Alterno DS 8 - SV Dynamo Apeldoorn DS 10
4 feb.21:15Dros-Alterno DS 5 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 1
4 feb.21:15Dros-Alterno HS 3 - Volga HS 2
5 feb.17:00Dros-Alterno DS 9 - REBO ERA Makelaars/Rebelle DS 4
5 feb.17:00Dros-Alterno DS 10 - Hevo DS 3
5 feb.19:00Dros-Alterno HS 6 - REBO ERA Makelaars/Rebelle HS 4
5 feb.19:00Dros-Alterno HS 7 - A.B.S. HS 2
11 feb.21:15Dros-Alterno DS 4 - HSC DS 1
11 feb.21:15Dros-Alterno HS 4 - DIAVO HS 2
12 feb.12:30Dros-Alterno DS 3 - Avior DS 2
12 feb.14:30Dros-Alterno HS 5 - E.S.V. HS 1
12 feb.14:30Dros-Alterno HS 2 - SDS HS 1
12 feb.16:30Dros-Alterno DS 2 - Sudosa-Desto DS 2
12 feb.16:30Dros-Alterno HS 1 - Bovo HS 1
12 feb.20:00Dros-Alterno DS 1 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1
14 feb.16:00Dros-Alterno DS 4 - Avior DS 3
18 feb.19:15Dros-Alterno DS 9 - Bruvoc DS 2
18 feb.19:15Dros-Alterno DS 8 - Avior DS 8
18 feb.21:15Dros-Alterno DS 5 - VVH DS 4
18 feb.21:15Dros-Alterno DS 10 - A.B.S. DS 3
19 feb.17:00Dros-Alterno DS 7 - GTH/Torpedo DS 1
19 feb.17:00Dros-Alterno HS 3 - Kerkemeijer Gemini HS 1


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 22 oktober 2021 door Jos Mulder
Share Button