Programma Alternohal

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
1 feb.20:00Dros-Alterno DS 1 - Friso Sneek DS 1
3 feb.19:15Dros-Alterno DS 6 - Dros-Alterno DS 5
3 feb.19:15Dros-Alterno DS 4 - Rebo Woningmakelaars Rebelle DS 2
3 feb.21:15Dros-Alterno HS 3 - Jumbo Van Andel-Ormi HS 1
3 feb.21:15Dros-Alterno DS 3 - TweeVV DS 1
4 feb.9:00Dros-Alterno JC 2 - Twente '05 JC 2
4 feb.9:00Dros-Alterno MC 1 - Havoc MC 1
4 feb.10:45Dros-Alterno JB 1 - SalVo'18 JB 1
4 feb.10:45Dros-Alterno MB 1 - Trivos MB 1
4 feb.12:30Dros-Alterno JA 1 - Volleybalvereniging Zeewolde JA 1
4 feb.12:30Dros-Alterno MA 1 - Switch'87 MA 1
4 feb.14:30Dros-Alterno HS 6 - Morgana DVO HS 3
4 feb.14:30Dros-Alterno HS 2 - LIVO HS 1
4 feb.16:30Dros-Alterno DS 2 - Halley DS 1
4 feb.16:30Dros-Alterno HS 1 - SSS HS 3
4 feb.20:00Dros-Alterno DS 1 - VC Sneek DS 2
Vervallen: 10 feb.19:15Dros-Alterno DS 11 - VVH DS 7
10 feb.19:15Dros-Alterno DS 5 - BSV DS 1
10 feb.21:15Dros-Alterno HS 4 - VVH HS 3
10 feb.21:15Dros-Alterno DS 9 - GTH/Torpedo DS 2
11 feb.9:00Dros-Alterno MC 2 - TweeVV MC 1
11 feb.9:00Dros-Alterno MC 6 - Heeten Sportief MC 1
11 feb.11:00Dros-Alterno MC 3 - Avior MC 2
11 feb.11:00Dros-Alterno JC 1 - Avior JC 1
11 feb.13:00Dros-Alterno MB 3 - Hooiberg MB 1
11 feb.13:00Dros-Alterno MC 1 - Apollo 8 MC 1
11 feb.15:00Dros-Alterno MB 2 - Kidang MB 1
11 feb.15:00Dros-Alterno MA 2 - DIAVO MA 1
11 feb.17:00Dros-Alterno DS 10 - Avior DS 10
11 feb.17:00Dros-Alterno HS 5 - Voorwaarts HS 2
11 feb.19:00Dros-Alterno DS 7 - GTH/Torpedo DS 1
11 feb.19:00Dros-Alterno DS 8 - SDS DS 2
18 feb.9:00Dros-Alterno JC 2 - Engeltherm WSV JC 1
18 feb.9:00Dros-Alterno MC 4 - Jumbo Van Andel-Ormi MC 1
18 feb.10:45Dros-Alterno MB 3 - Voorwaarts MB 2
18 feb.10:45Dros-Alterno JC 1 - Twente '05 JC 1
18 feb.12:30Dros-Alterno JB 1 - SV Dynamo Apeldoorn JB 1
18 feb.12:30Dros-Alterno MB 1 - Rivo Rijssen MB 1
18 feb.14:30Dros-Alterno MA 1 - Ikaros MA 1
18 feb.16:30Dros-Alterno DS 2 - Pegasus DS 1
18 feb.16:30Dros-Alterno HS 1 - BVC'73 HS 1
18 feb.20:00Dros-Alterno DS 1 - US DS 2
25 feb.13:00Dros-Alterno HS 7 - Bruvoc HS 2
25 feb.13:00Dros-Alterno MA 2 - Vocluma MA 1
25 feb.15:00Dros-Alterno MC 5 - Voorwaarts MC 4
25 feb.15:00Dros-Alterno MC 6 - Avior MC 4
25 feb.17:00Dros-Alterno DS 9 - Dros-Alterno DS 10
25 feb.17:00Dros-Alterno HS 5 - Dros-Alterno HS 4
3 mrt.19:15Dros-Alterno DS 6 - Spiker DS 2
3 mrt.21:15Dros-Alterno DS 4 - Blauw Wit DS 1
3 mrt.21:15Dros-Alterno HS 3 - Blauw Wit HS 2
4 mrt.13:00Dros-Alterno JC 2 - SV Dynamo Apeldoorn JC 1
4 mrt.15:00Dros-Alterno MC 2 - SSS MC 1
4 mrt.15:00Dros-Alterno MC 6 - Dros-Alterno MC 5
4 mrt.17:00Dros-Alterno JA 1 - Woudenberg JA 1
4 mrt.17:00Dros-Alterno HS 6 - Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 3
10 mrt.19:15Dros-Alterno DS 7 - N.V.C. DS 2
10 mrt.19:15Dros-Alterno DS 5 - SV Dynamo Apeldoorn DS 9
10 mrt.21:15Dros-Alterno HS 4 - SV Dynamo Apeldoorn HS 5
10 mrt.21:15Dros-Alterno DS 3 - Avior DS 2
11 mrt.9:00Dros-Alterno N4 2 - Dros-Alterno N4 1
11 mrt.9:00DIAVO N3 1 - Bruvoc N3 1
11 mrt.9:00Dros-Alterno N4 7 - Blok EVC N4 2
11 mrt.9:00Jumbo Van Andel-Ormi N4 3 - Dros-Alterno N4 5
11 mrt.9:00SV Dynamo Apeldoorn N4 1 - VZK N4 1
11 mrt.9:00SV Dynamo Apeldoorn N3 3 - Dros-Alterno N3 2
11 mrt.9:30Dros-Alterno N4 1 - Blok EVC N4 1
11 mrt.9:30Bruvoc N3 1 - Klarenbeek N3 1
11 mrt.9:30Blok EVC N4 2 - Jumbo Van Andel-Ormi N4 1
11 mrt.9:30Dros-Alterno N4 5 - Dros-Alterno N4 7
11 mrt.9:30VZK N4 1 - Spiker N4 1
11 mrt.9:30Dros-Alterno N3 2 - Dros-Alterno N3 3
11 mrt.10:00Klarenbeek N3 1 - DIAVO N3 1
11 mrt.10:00Blok EVC N4 1 - Dros-Alterno N4 2
11 mrt.10:00Jumbo Van Andel-Ormi N4 1 - Jumbo Van Andel-Ormi N4 3
11 mrt.10:00Spiker N4 1 - SV Dynamo Apeldoorn N4 1
11 mrt.10:00Dros-Alterno N3 3 - SV Dynamo Apeldoorn N3 3
11 mrt.10:30Dros-Alterno N4 4 - Dros-Alterno N4 3
11 mrt.10:30SV Dynamo Apeldoorn N3 1 - Rebo Woningmakelaars Rebelle N3 1
11 mrt.10:30SV Dynamo Apeldoorn N3 4 - DIAVO N3 2
11 mrt.10:30Klarenbeek N3 2 - Dros-Alterno N3 4
11 mrt.10:30Dros-Alterno N4 6 - Jumbo Van Andel-Ormi N4 2
11 mrt.10:30SV Dynamo Apeldoorn N3 2 - Blok EVC N3 1
11 mrt.11:00Dros-Alterno N4 3 - SV Dynamo Apeldoorn N4 2
11 mrt.11:00Rebo Woningmakelaars Rebelle N3 1 - Dros-Alterno N3 1
11 mrt.11:00DIAVO N3 2 - Jumbo Van Andel-Ormi N3 1
11 mrt.11:00Dros-Alterno N3 4 - SV Dynamo Apeldoorn N3 4
11 mrt.11:00Jumbo Van Andel-Ormi N4 2 - Dros-Alterno N4 4
11 mrt.11:00Blok EVC N3 1 - SV Dynamo Apeldoorn N3 1
11 mrt.11:30SV Dynamo Apeldoorn N4 2 - Dros-Alterno N4 6
11 mrt.11:30Dros-Alterno N3 1 - SV Dynamo Apeldoorn N3 2
11 mrt.11:30Jumbo Van Andel-Ormi N3 1 - Klarenbeek N3 2
11 mrt.13:00Dros-Alterno MB 1 - Apollo 8 MB 1
11 mrt.13:00Dros-Alterno MC 1 - Dynamo Tubbergen MC 1
11 mrt.15:00Dros-Alterno HS 7 - Langhenkel/HEC HS 1
11 mrt.15:00Dros-Alterno HS 2 - Apollo 8 HS 2
11 mrt.17:00Dros-Alterno DS 10 - VIOS Eefde DS 2
11 mrt.17:00Dros-Alterno DS 9 - WSV DS 2
Vervallen: 11 mrt.19:00Dros-Alterno DS 11 - Pauwervoll DS 3
11 mrt.19:00Dros-Alterno DS 8 - SDS DS 3


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 22 oktober 2021 door Jos Mulder
Share Button