Programma alle teams

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
10 sep.15:00Voorsterslag/VC Zwolle HS 1 - Dros-Alterno HS 1
10 sep.17:00Dros-Alterno HS 1 - Volley2B HS 1
15 sep.21:00Udeo DS 2 - Dros-Alterno DS 11
15 sep.21:30Pauwervoll HS 1 - Dros-Alterno HS 3
16 sep.20:30Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 1 - Dros-Alterno HS 2
17 sep.0:00Dros-Alterno DS 5 - Spiker DS 2
17 sep.0:00Dros-Alterno DS 8 - DIAVO DS 1
17 sep.0:00Dros-Alterno HS 4 - Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 2
17 sep.0:00Dros-Alterno HS 5 - DIAVO HS 2
17 sep.0:00Bruvoc HS 1 - Dros-Alterno HS 6
17 sep.0:00Dros-Alterno HS 7 - Blok EVC HS 1
17 sep.0:00Dros-Alterno MC 4 - Voorwaarts MC 3
17 sep.0:00Dros-Alterno MC 5 - Dros-Alterno MC 3
17 sep.10:00Dros-Alterno DS 10 - Rebo Woningmakelaars Rebelle DS 4
17 sep.10:00Weekenders MB 1 - Dros-Alterno MB 1
17 sep.11:00Twente '05 JC 1 - Dros-Alterno JC 1
17 sep.11:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MA 1 - Dros-Alterno MA 1
17 sep.14:00Dros-Alterno MA 2 - A.B.S. MA 1
17 sep.14:45SSS JB 1 - Dros-Alterno JB 1
17 sep.15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 3 - Dros-Alterno HS 1
17 sep.15:45Hevo DS 1 - Dros-Alterno DS 4
17 sep.16:00BSV DS 1 - Dros-Alterno DS 6
17 sep.16:00Dros-Alterno MB 3 - Focus MB 1
17 sep.17:00Voorwaarts DS 1 - Dros-Alterno DS 3
17 sep.18:00Emmen'95 DS 1 - Dros-Alterno DS 2
17 sep.18:00Dros-Alterno MB 2 - Jumbo Van Andel-Ormi MB 1
17 sep.19:00Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1 - Dros-Alterno DS 1
17 sep.20:00Dros-Alterno MC 2 - SV Dynamo Apeldoorn MC 2
27 sep.20:30DIAVO DS 4 - Dros-Alterno DS 9
27 sep.20:30DIAVO HS 1 - Dros-Alterno HS 5
29 sep.20:00E.S.V. DS 2 - Dros-Alterno DS 8
29 sep.20:30DIAVO DS 1 - Dros-Alterno DS 7
29 sep.20:30DIAVO HS 2 - Dros-Alterno HS 4
1 okt.0:00Dros-Alterno DS 3 - Trivos DS 2
1 okt.0:00Dros-Alterno DS 6 - Hevo DS 2
1 okt.0:00Dros-Alterno DS 4 - Voorwaarts DS 2
1 okt.0:00Dros-Alterno HS 3 - SDS HS 1
1 okt.0:00Dros-Alterno JA 1 - Gemini JA 1
1 okt.0:00Dros-Alterno JC 1 - SV Dynamo Apeldoorn JC 1
1 okt.0:00Dros-Alterno MA 1 - SSS MA 1
1 okt.0:00Dros-Alterno MB 1 - Trivos MB 1
1 okt.0:00Dros-Alterno MC 2 - Voorwaarts MC 1
1 okt.11:15Surf DS 3 - Dros-Alterno DS 11
1 okt.11:30Rivo Rijssen MC 1 - Dros-Alterno MC 1
1 okt.12:00SV Loil MA 1 - Dros-Alterno MA 2
1 okt.12:15Engeltherm WSV JC 1 - Dros-Alterno JC 2
1 okt.12:30Salvora DS 2 - Dros-Alterno DS 5
1 okt.13:30Avior MC 3 - Dros-Alterno MC 4
1 okt.14:00Engeltherm WSV MB 2 - Dros-Alterno MB 3
1 okt.14:30Dros-Alterno DS 2 - VC Zwolle DS 2
1 okt.14:30Dros-Alterno HS 2 - Harambee HS 1
1 okt.14:45SSS JB 1 - Dros-Alterno JB 1
1 okt.15:00Libero'99 MB 1 - Dros-Alterno MB 2
1 okt.16:30Dros-Alterno HS 1 - SV Dynamo Apeldoorn HS 3
1 okt.16:30Dros-Alterno HS 6 - VIOS Eefde HS 3
1 okt.20:00Dros-Alterno DS 1 - TiMaX/DeVoKo DS 1
7 okt.21:00HSC DS 1 - Dros-Alterno DS 4
8 okt.0:00Dros-Alterno DS 5 - SV Dynamo Apeldoorn DS 8
8 okt.0:00Dros-Alterno DS 7 - E.S.V. DS 2
8 okt.0:00Dros-Alterno DS 8 - SV Dynamo Apeldoorn DS 11
8 okt.0:00Dros-Alterno HS 4 - DIAVO HS 1
8 okt.0:00Dros-Alterno HS 5 - SV Dynamo Apeldoorn HS 6
8 okt.0:00Dros-Alterno MB 2 - Libero'99 MB 1
8 okt.10:00Dros-Alterno HS 7 - SV Dynamo Apeldoorn HS 9
8 okt.11:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1 - Dros-Alterno JB 1
8 okt.11:00Halley MB 2 - Dros-Alterno MB 3
8 okt.11:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 1 - Dros-Alterno MB 1
8 okt.11:15Hevo MC 1 - Dros-Alterno MC 2
8 okt.12:00Dros-Alterno DS 10 - DIAVO DS 4
8 okt.13:30SDS JA 1 - Dros-Alterno JA 1
8 okt.14:00Dros-Alterno DS 9 - DIAVO DS 2
8 okt.14:30Salvora JC 1 - Dros-Alterno JC 2
8 okt.15:00VV Utrecht HS 2 - Dros-Alterno HS 1
8 okt.16:00Time Out'75 HS 1 - Dros-Alterno HS 2
8 okt.16:00Dros-Alterno MA 2 - Focus MA 1
8 okt.17:00Hellas HS 1 - Dros-Alterno HS 3
8 okt.17:00Krekkers DS 1 - Dros-Alterno DS 1
8 okt.18:30Rebo Woningmakelaars Rebelle DS 1 - Dros-Alterno DS 3
8 okt.18:30Avior HS 7 - Dros-Alterno HS 6
8 okt.20:00Dros-Alterno MC 3 - Avior MC 2
11 okt.20:00P.S.H.'89 DS 1 - Dros-Alterno DS 11
13 okt.20:30DIAVO DS 2 - Dros-Alterno DS 10
13 okt.21:15Avior HS 5 - Dros-Alterno HS 5
15 okt.0:00Dros-Alterno DS 3 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 1
15 okt.0:00Bruvoc DS 3 - Dros-Alterno DS 9
15 okt.0:00Dros-Alterno DS 4 - Hellas DS 1
15 okt.0:00Bruvoc HS 2 - Dros-Alterno HS 7
15 okt.0:00Dros-Alterno HS 3 - Avior HS 4
15 okt.0:00Dros-Alterno JA 1 - SSS JA 1
15 okt.0:00Dros-Alterno JB 1 - SV Dynamo Apeldoorn JB 1
15 okt.0:00Dros-Alterno JC 1 - Apollo 8 JC 1
15 okt.0:00Dros-Alterno JC 2 - Bruvoc JC 1
15 okt.0:00Dros-Alterno MA 1 - Kerkemeijer Gemini MA 1
15 okt.0:00Dros-Alterno MB 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 1
15 okt.0:00Dros-Alterno MC 2 - Avior MC 1


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 22 oktober 2021 door Jos Mulder
Share Button