Programma alle teams

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
9 dec.19:30WaHo DS 1 - Dros-Alterno DS 3
10 dec.9:00SV Dynamo Apeldoorn N3 1 - Dros-Alterno N3 2
10 dec.9:00Blok EVC N4 1 - Dros-Alterno N4 5
10 dec.9:00Jumbo Van Andel-Ormi N4 1 - Dros-Alterno N4 1
10 dec.9:00SV Dynamo Apeldoorn N4 1 - Dros-Alterno N4 3
10 dec.9:00Dros-Alterno N4 2 - SV Dynamo Apeldoorn N4 2
10 dec.9:00Dros-Alterno N4 6 - VZK N4 1
10 dec.9:00Dros-Alterno N6 6 - SV Dynamo Apeldoorn N6 4
Vervallen: 10 dec.9:00SV Dynamo Apeldoorn N6 5 - Dros-Alterno N6 7
10 dec.9:00Dros-Alterno N6 3 - SV Dynamo Apeldoorn N6 3
10 dec.9:00Dros-Alterno N6 5 - SV Dynamo Apeldoorn N6 2
10 dec.9:00Dros-Alterno N6 1 - SV Dynamo Apeldoorn N6 1
10 dec.9:00EVV Bultman-Hartholt N6 2 - Dros-Alterno N6 2
10 dec.9:15Hevo MC 2 - Dros-Alterno MC 4
10 dec.9:30Dros-Alterno N3 2 - Klarenbeek N3 1
10 dec.9:30VZK N3 1 - Dros-Alterno N3 4
10 dec.9:30Dros-Alterno N4 1 - Spiker N4 1
10 dec.9:30Dros-Alterno N4 3 - Blok EVC N4 1
10 dec.9:30Dros-Alterno N4 5 - SV Dynamo Apeldoorn N4 1
10 dec.9:30Dros-Alterno N4 4 - Jumbo Van Andel-Ormi N4 2
10 dec.9:30SV Dynamo Apeldoorn N4 2 - Dros-Alterno N4 6
10 dec.10:00Dros-Alterno N3 4 - SV Dynamo Apeldoorn N3 3
10 dec.10:00Dros-Alterno N3 3 - Klarenbeek N3 2
10 dec.10:00Jumbo Van Andel-Ormi N4 2 - Dros-Alterno N4 2
10 dec.10:00VZK N4 1 - Dros-Alterno N4 4
10 dec.10:00VZK N6 1 - Dros-Alterno N6 6
10 dec.10:00Dros-Alterno N6 7 - Klarenbeek N6 1
10 dec.10:00Dros-Alterno N6 4 - Rebo Woningmakelaars Rebelle N6 1
10 dec.10:00SV Dynamo Apeldoorn N6 3 - Dros-Alterno N6 5
10 dec.10:30Klarenbeek N3 2 - Dros-Alterno N3 3
10 dec.10:30Rebo Woningmakelaars Rebelle N3 1 - Dros-Alterno N3 1
10 dec.10:30Dros-Alterno N5 1 - VZK N5 1
10 dec.10:30Dros-Alterno N5 2 - SV Dynamo Apeldoorn N5 3
10 dec.11:00Dros-Alterno N3 3 - Jumbo Van Andel-Ormi N3 1
10 dec.11:00SV Dynamo Apeldoorn N3 2 - Dros-Alterno N3 5
10 dec.11:00Rebo Woningmakelaars Rebelle N5 2 - Dros-Alterno N5 2
10 dec.11:00Rebo Woningmakelaars Rebelle N6 1 - Dros-Alterno N6 3
10 dec.11:00SV Dynamo Apeldoorn N6 2 - Dros-Alterno N6 4
10 dec.11:00Dros-Alterno N6 2 - EVV Bultman-Hartholt N6 1
10 dec.11:00EVV Bultman-Hartholt N6 3 - Dros-Alterno N6 1
10 dec.11:00VVH DS 2 - Dros-Alterno DS 4
10 dec.11:00Bruvoc JC 1 - Dros-Alterno JC 2
10 dec.11:30Dros-Alterno N3 1 - SV Dynamo Apeldoorn N3 2
10 dec.11:30Dros-Alterno N3 5 - Rebo Woningmakelaars Rebelle N3 1
10 dec.11:30Rebo Woningmakelaars Rebelle N5 1 - Dros-Alterno N5 1
10 dec.12:30Avior MA 1 - Dros-Alterno MA 1
10 dec.13:00Dros-Alterno MB 2 - EVV Bultman-Hartholt MB 1
10 dec.13:00Dros-Alterno MC 3 - Voorwaarts MC 2
10 dec.14:00Apollo 8 HS 1 - Dros-Alterno HS 2
10 dec.14:30Voorwaarts MB 2 - Dros-Alterno MB 3
10 dec.15:00Dros-Alterno DS 8 - Udeo DS 1
10 dec.15:00Gemini JA 1 - Dros-Alterno JA 1
10 dec.15:00Dros-Alterno JB 1 - Engeltherm WSV JB 1
10 dec.16:15Scylla HS 1 - Dros-Alterno HS 1
10 dec.16:30Wevo 70 DS 1 - Dros-Alterno DS 2
10 dec.16:30Rivo Rijssen DS 1 - Dros-Alterno DS 1
10 dec.17:00Dros-Alterno DS 9 - Spiker DS 4
10 dec.17:00Dros-Alterno HS 6 - SV Dynamo Apeldoorn HS 8
10 dec.19:00Dros-Alterno HS 5 - Avior HS 6
10 dec.19:00Dros-Alterno HS 7 - Spiker HS 1
15 dec.21:00Udeo DS 1 - Dros-Alterno DS 7
16 dec.19:15Dros-Alterno DS 6 - WSV DS 1
16 dec.19:15Dros-Alterno DS 4 - Avior DS 4
16 dec.19:15A.B.S. MA 1 - Dros-Alterno MA 2
16 dec.19:30Volta MB 1 - Dros-Alterno MB 2
16 dec.21:15Dros-Alterno DS 3 - SV Dynamo Apeldoorn DS 4
16 dec.21:15Dros-Alterno HS 3 - Libero'99 HS 1
17 dec.9:00Dros-Alterno N6 2 - Dros-Alterno N6 1
17 dec.9:30SV Dynamo Apeldoorn MA 1 - Dros-Alterno MA 1
17 dec.9:30SV Dynamo Apeldoorn MC 4 - Dros-Alterno MC 3
17 dec.10:00Dros-Alterno N6 1 - EVV Bultman-Hartholt N6 1
17 dec.10:45Dros-Alterno JC 1 - Twente '05 JC 1
17 dec.10:45Dros-Alterno JC 2 - DIOS JC 1
17 dec.11:00SV Dynamo Apeldoorn N6 1 - Dros-Alterno N6 2
17 dec.11:00Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 4 - Dros-Alterno HS 7
17 dec.11:30SV Dynamo Apeldoorn MC 3 - Dros-Alterno MC 4
17 dec.12:30Dros-Alterno JA 1 - AETOS JA 2
17 dec.14:30Dros-Alterno HS 2 - Rensa Family Orion HS 4
17 dec.14:30Avior DS 5 - Dros-Alterno DS 5
17 dec.14:30Dros-Alterno HS 6 - Dash HS 1
17 dec.15:00Rebo Woningmakelaars Rebelle DS 4 - Dros-Alterno DS 9
17 dec.15:00Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 2 - Dros-Alterno HS 5
17 dec.16:30Dros-Alterno DS 2 - Tornado Geesteren DS 1
17 dec.16:30Dros-Alterno HS 1 - Heyendaal HS 1
17 dec.16:30Spiker DS 4 - Dros-Alterno DS 10
17 dec.16:30Avior HS 6 - Dros-Alterno HS 4
17 dec.20:00Dros-Alterno DS 1 - Apollo 8 DS 2
21 dec.19:30Dros-Alterno HS 1 - RECO ZVH HS 1
22 dec.20:00Apollo 8 DS 2 - Dros-Alterno DS 1
7 jan.9:45Voorsterslag VC Zwolle JC - Dros-Alterno JC
7 jan.9:45Dros-Alterno M6 - Apollo 8 M6
7 jan.11:00Twente '05 J6 - Dros-Alterno J6
7 jan.11:00Twente '05 M6 - Dros-Alterno M6
7 jan.11:00Dros-Alterno MB - Side-Out MB
7 jan.11:00Gemini MC - Dros-Alterno MC
7 jan.12:00Dros-Alterno JC - Tyfoon JC
7 jan.13:00Dros-Alterno J6 - OLHAJ6 0
7 jan.13:00KIDAM6 0 - Dros-Alterno M6
7 jan.13:00Dros-Alterno MB - Captains***Kangeroe MB
7 jan.13:00Dros-Alterno MC - Morgana DVO MC


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 22 oktober 2021 door Jos Mulder
Share Button