Programma alle teams

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
Vervallen: 4 dec.9:00Dros-Alterno JC 1 - Voorsterslag/VC Zwolle JC 1
Vervallen: 4 dec.9:00Dros-Alterno MC 2 - VVH MC 1
Vervallen: 4 dec.10:45Dros-Alterno MB 3 - TweeVV MB 1
Vervallen: 4 dec.10:45Dros-Alterno MC 4 - SV Dynamo Apeldoorn MC 2
Vervallen: 4 dec.11:00Twente '05 JB 1 - Dros-Alterno JB 1
Vervallen: 4 dec.12:30Dros-Alterno MA 1 - Avior MA 2
Vervallen: 4 dec.12:30Dros-Alterno MA 2 - E.S.V. MA 1
4 dec.13:00SOMAS/Activia DS 1 - Dros-Alterno DS 1
Vervallen: 4 dec.14:00Apollo 8 MC 1 - Dros-Alterno MC 1
Vervallen: 4 dec.14:30Dros-Alterno MB 1 - Trivos MB 1
4 dec.15:00Dros-Alterno DS 1 - Rivo Rijssen DS 1
9 dec.19:00Voorwaarts HS 3 - Dros-Alterno HS 7
9 dec.20:30DIAVO DS 2 - Dros-Alterno DS 9
10 dec.19:15Dros-Alterno DS 6 - SV Dynamo Apeldoorn DS 6
10 dec.19:15Dros-Alterno HS 4 - REBO ERA Makelaars/Rebelle HS 2
10 dec.21:15Dros-Alterno HS 1 - AETOS HS 1
10 dec.21:15Dros-Alterno DS 4 - VVH DS 2
Vervallen: 11 dec.9:00Jumbo Van Andel-Ormi N3 2 - Dros-Alterno N3 4
Vervallen: 11 dec.9:00Dros-Alterno N4 1 - Spiker N4 1
Vervallen: 11 dec.9:00Dros-Alterno N4 3 - GTH/Torpedo N4 1
Vervallen: 11 dec.9:00SV Dynamo Apeldoorn N4 3 - Dros-Alterno N4 2
Vervallen: 11 dec.9:00Dros-Alterno N5 2 - SV Dynamo Apeldoorn N5 2
Vervallen: 11 dec.9:00Dros-Alterno N6 7 - Dros-Alterno N6 5
Vervallen: 11 dec.9:00Dros-Alterno N6 6 - Blok EVC N6 1
Vervallen: 11 dec.9:00Dros-Alterno N6 4 - Dros-Alterno N6 2
Vervallen: 11 dec.9:00SV Dynamo Apeldoorn N6 3 - Dros-Alterno N6 3
Vervallen: 11 dec.9:00SV Dynamo Apeldoorn N6 1 - Dros-Alterno N6 1
Vervallen: 11 dec.9:30SV Dynamo Apeldoorn N3 1 - Dros-Alterno N3 2
Vervallen: 11 dec.9:30Dros-Alterno N4 4 - REBO ERA Makelaars/Rebelle N4 1
Vervallen: 11 dec.9:30Dros-Alterno N4 5 - SV Dynamo Apeldoorn N4 1
Vervallen: 11 dec.9:30SV Dynamo Apeldoorn N5 5 - Dros-Alterno N5 2
Vervallen: 11 dec.9:30Surf MB 1 - Dros-Alterno MB 3
Vervallen: 11 dec.10:00Dros-Alterno N3 2 - Jumbo Van Andel-Ormi N3 2
Vervallen: 11 dec.10:00REBO ERA Makelaars/Rebelle N4 1 - Dros-Alterno N4 1
Vervallen: 11 dec.10:00Dros-Alterno N4 2 - Dros-Alterno N4 5
Vervallen: 11 dec.10:00SV Dynamo Apeldoorn N4 1 - Dros-Alterno N4 3
Vervallen: 11 dec.10:00DIAVO N6 1 - Dros-Alterno N6 7
Vervallen: 11 dec.10:00Dros-Alterno N6 5 - Spiker N6 1
Vervallen: 11 dec.10:00Dros-Alterno N6 2 - SV Dynamo Apeldoorn N6 3
Vervallen: 11 dec.10:00Dros-Alterno N6 3 - Dros-Alterno N6 4
Vervallen: 11 dec.10:00Pauwervoll JC 1 - Dros-Alterno JC 2
Vervallen: 11 dec.10:30Dros-Alterno N3 4 - SV Dynamo Apeldoorn N3 1
Vervallen: 11 dec.10:30Spiker N4 1 - Dros-Alterno N4 4
Vervallen: 11 dec.10:30VZK N5 1 - Dros-Alterno N5 1
Vervallen: 11 dec.11:00Dros-Alterno N3 1 - Blok EVC N3 2
Vervallen: 11 dec.11:00Dros-Alterno N3 3 - SV Dynamo Apeldoorn N3 2
Vervallen: 11 dec.11:00Dros-Alterno N5 3 - SV Dynamo Apeldoorn N5 1
Vervallen: 11 dec.11:00Dros-Alterno N5 1 - Bruvoc N5 2
Vervallen: 11 dec.11:00REBO ERA Makelaars/Rebelle N6 1 - Dros-Alterno N6 6
Vervallen: 11 dec.11:00Dros-Alterno N6 1 - SV Dynamo Apeldoorn N6 2
Vervallen: 11 dec.11:30Blok EVC N3 2 - Dros-Alterno N3 3
Vervallen: 11 dec.11:30VZK N3 1 - Dros-Alterno N3 1
Vervallen: 11 dec.11:30SV Dynamo Apeldoorn N5 4 - Dros-Alterno N5 3
Vervallen: 11 dec.12:30Spiker MB 1 - Dros-Alterno MB 4
Vervallen: 11 dec.12:30Dros-Alterno MC 4 - Innovatiemakelaars.nl WSV MC 1
Vervallen: 11 dec.12:30Dros-Alterno MC 3 - Hevo MC 2
Vervallen: 11 dec.13:00SV Dynamo Apeldoorn MB 2 - Dros-Alterno MB 1
11 dec.14:30Dros-Alterno DS 8 - Luttenberg DS 1
11 dec.16:00SDS DS 1 - Dros-Alterno DS 5
11 dec.16:00BSV HS 1 - Dros-Alterno HS 6
11 dec.16:00Tornax HS 1 - Dros-Alterno HS 3
11 dec.16:30Dros-Alterno DS 2 - Halley DS 1


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 22 oktober 2021 door Jos Mulder
Share Button