Jongens B2

Jongens B2 speelt in de 1e Klasse

Spelers

Nr.
Naam
Lengte
Leeftijd
Positie
 
Dani van Baren 
  
  
 
 
  
16 
 
 
Sven de Haan 
  
15 
 
 
  
16 
 
 
  
15 
 

Begeleiding

Team contactpersoon: Jeugd commissie | Neem contact op

Training

Naam:Dani van Baren
Rugnummer:
Leeftijd:-
Lengte:
Positie:
Speelt in Jongens B2 sinds:
Woonplaats:
Vorige clubs:
Op welke leeftijd begonnen:
Volleybalsuccessen:
Studie/werk:
Hobby's:
Belangrijkste volleybalmoment:
Wat ik verder nog kwijt wil:
Naam:Luca Korthagen
Rugnummer:
Leeftijd:16 jaar
Lengte:
Positie:
Speelt in Jongens B2 sinds:
Woonplaats:
Vorige clubs:
Op welke leeftijd begonnen:
Volleybalsuccessen:
Studie/werk:
Hobby's:
Belangrijkste volleybalmoment:
Wat ik verder nog kwijt wil:
Naam:Sven de Haan
Rugnummer:
Leeftijd:15 jaar
Lengte:
Positie:
Speelt in Jongens B2 sinds:
Woonplaats:
Vorige clubs:
Op welke leeftijd begonnen:
Volleybalsuccessen:
Studie/werk:
Hobby's:
Belangrijkste volleybalmoment:
Wat ik verder nog kwijt wil:
Naam:Nick de Klerk
Rugnummer:
Leeftijd:16 jaar
Lengte:
Positie:
Speelt in Jongens B2 sinds:
Woonplaats:
Vorige clubs:
Op welke leeftijd begonnen:
Volleybalsuccessen:
Studie/werk:
Hobby's:
Belangrijkste volleybalmoment:
Wat ik verder nog kwijt wil:
Naam:Roan Langenberg
Rugnummer:
Leeftijd:15 jaar
Lengte:
Positie:
Speelt in Jongens B2 sinds:
Woonplaats:
Vorige clubs:
Op welke leeftijd begonnen:
Volleybalsuccessen:
Studie/werk:
Hobby's:
Belangrijkste volleybalmoment:
Wat ik verder nog kwijt wil:

Nevobo Feed: De opgegeven Feed kan niet worden verwerkt.

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

DatumTijdThuisploeg UitploegPlaats
21 sep.0:00Dros-Alterno JB 2 - LIVO JB 1 Apeldoorn
28 sep.0:00Dros-Alterno JB 2 - Vollverijs JB 1 Apeldoorn
5 okt.11:00Rebo Woningmakelaars Rebelle JB 1 - Dros-Alterno JB 2 Rheden
12 okt.0:00Dros-Alterno JB 2 - Longa`59/Grol JB 1 Apeldoorn
19 okt.12:00LIVO JB 1 - Dros-Alterno JB 2 Duiven
9 nov.0:00Dros-Alterno JB 2 - Rebo Woningmakelaars Rebelle JB 1 Apeldoorn
16 nov.12:30Longa`59/Grol JB 1 - Dros-Alterno JB 2 Lichtenvoorde
23 nov.9:00Bruvoc JB 1 - Dros-Alterno JB 2 Brummen
30 nov.15:00Vollverijs JB 1 - Dros-Alterno JB 2 Terborg
7 dec.0:00Dros-Alterno JB 2 - Bruvoc JB 1 Apeldoorn


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

«
»
Share Button