Goed om te weten:

Landskampioen Dames 2014

Nationale Beker Dames 2013

Landskampioen Zitvolleybal 2012

Beste jeugdopleiding van Nederland in
2006, 2012, 2013 & 2014

Programma Alternohal

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
22 sep.0:00Dros-Alterno MB 1 - Havoc MB 1
22 sep.0:00Dros-Alterno MA 1 - Langhenkel/HEC MA 1
22 sep.0:00Dros-Alterno JC 2 - AETOS JC 3
22 sep.0:00Dros-Alterno DS 3 - Tornado Geesteren DS 1
22 sep.0:00Dros-Alterno JA 3 - Volta JA 1
22 sep.0:00Dros-Alterno JA 2 - Rivo Rijssen JA 1
22 sep.0:00Dros-Alterno HS 4 - Blok EVC HS 1
22 sep.0:00Dros-Alterno MC 2 - SV Dynamo Apeldoorn MC 2
22 sep.0:00Dros-Alterno JC 1 - VoCASA JC 1
22 sep.0:00Dros-Alterno HS 3 - SV Dynamo Apeldoorn HS 4
22 sep.0:00Dros-Alterno DS 10 - Bruvoc DS 3
22 sep.0:00Dros-Alterno MA 3 - SV Dynamo Apeldoorn MA 3
22 sep.0:00Dros-Alterno MB 3 - SV Dynamo Apeldoorn MB 3
22 sep.0:00Dros-Alterno MC 3 - SV Dynamo Apeldoorn MC 4
22 sep.0:00Dros-Alterno MC 5 - SV Dynamo Apeldoorn MC 5
22 sep.0:00Dros-Alterno MC 7 - Volleybal Voorst MC 1
22 sep.17:30Dros-Alterno DS 2 - OBEG Donitas DS 1
28 sep.19:15Dros-Alterno DS 6 - Primavo DS 1
28 sep.21:15Dros-Alterno DS 5 - Salvora DS 1
29 sep.0:00Dros-Alterno MB 1 - Halley MB 1
29 sep.0:00Dros-Alterno MC 1 - Havoc MC 1
29 sep.0:00Dros-Alterno MB 2 - Heeten Sportief MB 1
29 sep.0:00Dros-Alterno JB 2 - Tweestroom JB 1
29 sep.0:00Dros-Alterno JA 1 - E.S.V. JA 1
29 sep.0:00Dros-Alterno MC 2 - Dash MC 1
29 sep.0:00Dros-Alterno JB 1 - Twente '05 JB 2
29 sep.0:00Dros-Alterno HS 7 - EVV Bultman-Hartholt HS 4
29 sep.0:00Dros-Alterno HS 3 - Blauw Wit HS 2
29 sep.0:00Dros-Alterno DS 10 - Voorwaarts DS 5
29 sep.0:00Dros-Alterno HS 1 - EVV Bultman-Hartholt HS 1
29 sep.0:00Dros-Alterno DS 9 - A.B.S. DS 1
29 sep.0:00Dros-Alterno HS 2 - VoCASA HS 3
29 sep.0:00Dros-Alterno MC 4 - Avior MC 5
29 sep.0:00Dros-Alterno DS 12 - Dio Ugchelen DS 2
29 sep.0:00Dros-Alterno MA 2 - Salvora MA 1
29 sep.0:00Dros-Alterno HS 5 - SV Dynamo Apeldoorn HS 11
29 sep.0:00Dros-Alterno HS 8 - Hellas HS 3
29 sep.0:00Dros-Alterno HS 6 - SV Dynamo Apeldoorn HS 10
29 sep.0:00Dros-Alterno MC 6 - Volleybal Voorst MC 1
5 okt.19:15Dros-Alterno DS 4 - Voorwaarts DS 1
6 okt.0:00Dros-Alterno MA 1 - Avior MA 2
6 okt.0:00Dros-Alterno DS 7 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 2
6 okt.0:00Dros-Alterno DS 8 - Voorwaarts DS 4
6 okt.0:00Dros-Alterno DS 11 - Avior DS 12
6 okt.0:00Dros-Alterno JC 2 - TweeVV JC 2
6 okt.0:00Dros-Alterno DS 3 - LEDnovate Esch Stars DS 1
6 okt.0:00Dros-Alterno JB 2 - Trivos JB 1
6 okt.0:00Dros-Alterno JA 3 - SSS JA 1
6 okt.0:00Dros-Alterno HS 4 - SV Dynamo Apeldoorn HS 6
6 okt.0:00Dros-Alterno JB 1 - DIOS JB 1
6 okt.0:00Dros-Alterno JC 1 - Avior JC 1
6 okt.0:00Dros-Alterno HS 8 - EVV Bultman-Hartholt HS 4
6 okt.0:00Dros-Alterno HS 6 - BSV HS 1
6 okt.0:00Dros-Alterno MC 6 - Dros-Alterno MC 7
6 okt.17:30Dros-Alterno DS 2 - Peelpush DS 1
6 okt.20:00Dros-Alterno DS 1 - Eurosped DS 1
12 okt.19:15Dros-Alterno DS 6 - Hevo DS 1
12 okt.21:15Dros-Alterno DS 5 - SV Dynamo Apeldoorn DS 6
13 okt.0:00Dros-Alterno MB 2 - Avior MB 1
13 okt.0:00Dros-Alterno JA 1 - Scylla JA 1
13 okt.0:00Dros-Alterno HS 7 - VZK HS 3
13 okt.0:00Dros-Alterno DS 10 - Auto van Oort/Rebelle DS 4
13 okt.0:00Dros-Alterno HS 3 - SV Dynamo Apeldoorn HS 5
13 okt.0:00Dros-Alterno HS 1 - Seesing Personeel Orion HS 2
13 okt.0:00Dros-Alterno DS 9 - Auto van Oort/Rebelle DS 3
13 okt.0:00Dros-Alterno HS 2 - Scylla HS 2
13 okt.0:00Dros-Alterno MC 4 - SV Dynamo Apeldoorn MC 8
13 okt.0:00Dros-Alterno DS 12 - Dros-Alterno DS 11
13 okt.0:00Dros-Alterno MA 2 - WIK Steenderen MA 2
13 okt.0:00Dros-Alterno HS 5 - Dros-Alterno HS 6
13 okt.0:00Dros-Alterno MA 3 - EVV Bultman-Hartholt MA 1
13 okt.0:00Dros-Alterno MB 3 - Avior MB 2
13 okt.0:00Dros-Alterno MC 3 - Dio Ugchelen MC 1
13 okt.0:00Dros-Alterno MC 5 - Avior MC 6
13 okt.0:00Dros-Alterno MC 7 - A.B.S. MC 2
17 okt.20:00Dros-Alterno DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1
19 okt.19:15Dros-Alterno DS 4 - VVH DS 1
20 okt.0:00Dros-Alterno MA 1 - SV Dynamo Apeldoorn MA 1
20 okt.0:00Dros-Alterno MC 1 - Longa'59 MC 1
20 okt.0:00Dros-Alterno DS 7 - Blok EVC DS 2
20 okt.0:00Dros-Alterno DS 11 - Vocluma DS 1
20 okt.0:00Dros-Alterno DS 3 - Krekkers DS 2
20 okt.0:00Dros-Alterno JA 3 - Volleybalvereniging Zeewolde JA 1
20 okt.0:00Dros-Alterno JC 1 - Voorsterslag/VC Zwolle JC 1
20 okt.0:00Dros-Alterno HS 5 - BSV HS 1
20 okt.0:00Dros-Alterno HS 8 - Primavo HS 2
20 okt.0:00Dros-Alterno MC 6 - WSV MC 1
20 okt.17:30Dros-Alterno DS 2 - SV Dynamo Apeldoorn DS 1
27 okt.0:00Dros-Alterno MC 1 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MC 1
27 okt.0:00Dros-Alterno MB 1 - Seesing Personeel Orion MB 1
27 okt.0:00Dros-Alterno MC 2 - Avior MC 1
27 okt.20:00Dros-Alterno DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1
2 nov.19:15Dros-Alterno DS 6 - Heeten Sportief DS 1
2 nov.21:15Dros-Alterno DS 5 - BSV DS 1
3 nov.0:00Dros-Alterno MB 2 - Salvora MB 1
3 nov.0:00Dros-Alterno JB 2 - LIVO JB 1
3 nov.0:00Dros-Alterno JA 2 - Avior JA 1
3 nov.0:00Dros-Alterno HS 4 - Salvora HS 1
3 nov.0:00Dros-Alterno JA 1 - Seesing Personeel Orion JA 1
3 nov.0:00Dros-Alterno HS 7 - SV Dynamo Apeldoorn HS 12


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 9 september 2016 door Jos Mulder
Share Button