Goed om te weten:

Landskampioen Dames 2014

Nationale Beker Dames 2013

Landskampioen Zitvolleybal 2012

Winnaar Jaap van Kasteel trofee
2006, 2012, 2013 & 2014

Programma alle teams

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
23 okt.20:00Dros-Alterno HS 2 - SV Dynamo Apeldoorn HS 3
24 okt.19:00GTH/Torpedo DS 1 - Dros-Alterno DS 8
26 okt.19:15Dros-Alterno DS 11 - Avior DS 12
26 okt.19:15Dros-Alterno HS 5 - SV Dynamo Apeldoorn HS 11
26 okt.21:15Dros-Alterno HS 4 - SV Dynamo Apeldoorn HS 6
26 okt.21:15Dros-Alterno HS 2 - Renswouw HS 1
27 okt.9:00Dros-Alterno MC 3 - SV Dynamo Apeldoorn MC 4
27 okt.9:00Dros-Alterno MC 5 - SV Dynamo Apeldoorn MC 5
27 okt.10:45Dros-Alterno MC 1 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MC 1
27 okt.10:45Dros-Alterno MA 3 - Hellas MA 1
27 okt.11:00Trivos JB 1 - Dros-Alterno JB 2
27 okt.12:30Dros-Alterno MC 2 - Avior MC 1
27 okt.13:00Twente '05 JC 1 - Dros-Alterno JC 1
27 okt.13:30Auto van Oort/Rebelle HS 2 - Dros-Alterno HS 3
27 okt.14:30Dros-Alterno MB 1 - Orion Volleybal Doetinchem MB 1
27 okt.14:30Dros-Alterno JC 2 - AETOS JC 3
27 okt.15:00koffievoordeel.nl / Sudosa-Desto DS 1 - Dros-Alterno DS 2
27 okt.16:30Dros-Alterno MA 1 - SV Dynamo Apeldoorn MA 1
27 okt.16:30Salvora MC 1 - Dros-Alterno MC 6
27 okt.16:30Dros-Alterno JA 2 - Rivo Rijssen JA 1
27 okt.17:00Dros-Alterno DS 2 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 1
27 okt.18:00Dros-Alterno JA 1 - Voorsterslag/VC Zwolle JA 1
29 okt.19:15Libero'99 MA 1 - Dros-Alterno MA 3
31 okt.19:00Heeten Sportief MB 1 - Dros-Alterno MB 2
2 nov.19:00Avior MA 2 - Dros-Alterno MA 1
2 nov.19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 3 - Dros-Alterno DS 4
2 nov.19:15Dros-Alterno DS 10 - Primavo DS 2
2 nov.19:15Dros-Alterno DS 6 - Heeten Sportief DS 1
2 nov.21:15Dros-Alterno HS 3 - SDS HS 1
2 nov.21:15Dros-Alterno DS 5 - BSV DS 1
3 nov.0:00Dros-Alterno N5 3 - Auto van Oort/Rebelle N5 2
3 nov.0:00Dros-Alterno N6 5 - SV Dynamo Apeldoorn N6 2
3 nov.0:00Dros-Alterno N6 6 - SV Dynamo Apeldoorn N6 4
3 nov.0:00Dros-Alterno N5 4 - Blok EVC N5 2
3 nov.0:00Dros-Alterno N3 3 - VZK N3 2
3 nov.0:00Dros-Alterno N6 7 - VZK N6 1
3 nov.0:00Dros-Alterno N5 1 - SV Dynamo Apeldoorn N5 2
3 nov.0:00Dros-Alterno N4 4 - VZK N4 1
3 nov.0:00Dros-Alterno N4 3 - VZK N4 2
3 nov.0:00Dros-Alterno N4 5 - SV Dynamo Apeldoorn N4 5
3 nov.0:00Dros-Alterno N5 2 - Dros-Alterno N5 1
3 nov.0:00Auto van Oort/Rebelle N3 1 - Dros-Alterno N3 3
3 nov.0:00Dros-Alterno N6 9 - Dros-Alterno N6 7
3 nov.0:00Dros-Alterno N6 8 - Bruvoc N6 2
3 nov.0:00Dros-Alterno N4 6 - SV Dynamo Apeldoorn N4 3
3 nov.0:00Dros-Alterno N5 6 - Klarenbeek N5 1
3 nov.0:00Dros-Alterno N5 5 - Blok EVC N5 1
3 nov.0:00SV Dynamo Apeldoorn N4 2 - Dros-Alterno N4 1
3 nov.0:00Jumbo Van Andel-Ormi N6 1 - Dros-Alterno N6 5
3 nov.0:00Bruvoc N6 2 - Dros-Alterno N6 6
3 nov.0:00Dros-Alterno N5 7 - Klarenbeek N5 2
3 nov.0:00Dros-Alterno N5 8 - VZK N5 1
3 nov.0:00SV Dynamo Apeldoorn N3 3 - Dros-Alterno N3 1
3 nov.0:00Spiker N4 1 - Dros-Alterno N4 6
3 nov.0:00SV Dynamo Apeldoorn N5 1 - Dros-Alterno N5 2
3 nov.0:00Spiker N6 1 - Dros-Alterno N6 9
3 nov.0:00SV Dynamo Apeldoorn N6 4 - Dros-Alterno N6 8
3 nov.0:00Spiker N4 2 - Dros-Alterno N4 5
3 nov.0:00VZK N3 1 - Dros-Alterno N3 1
3 nov.0:00SV Dynamo Apeldoorn N4 3 - Dros-Alterno N4 3
3 nov.0:00SV Dynamo Apeldoorn N4 4 - Dros-Alterno N4 4
3 nov.0:00Klarenbeek N5 1 - Dros-Alterno N5 8
3 nov.0:00Blok EVC N5 1 - Dros-Alterno N5 7
3 nov.0:00Auto van Oort/Rebelle N4 1 - Dros-Alterno N4 2
3 nov.0:00Spiker N5 1 - Dros-Alterno N5 4
3 nov.0:00Dio Ugchelen N5 1 - Dros-Alterno N5 3
3 nov.0:00Dros-Alterno N4 1 - Jumbo Van Andel-Ormi N4 1
3 nov.0:00Dros-Alterno N4 2 - SV Dynamo Apeldoorn N4 1
3 nov.0:00Klarenbeek N5 2 - Dros-Alterno N5 5
3 nov.0:00VZK N5 1 - Dros-Alterno N5 6
3 nov.9:00Dros-Alterno N6 1 - Auto van Oort/Rebelle N6 1
3 nov.9:00Dros-Alterno N6 3 - Dros-Alterno N6 4
3 nov.9:30EVV Bultman-Hartholt N6 1 - Dros-Alterno N6 2
3 nov.10:00Orion Volleybal Doetinchem N6 1 - Dros-Alterno N6 3
3 nov.10:00Volleybalvereniging Zeewolde N6 1 - Dros-Alterno N6 1
3 nov.10:30Dros-Alterno N6 2 - Halley N6 1
3 nov.11:00Dros-Alterno N6 4 - Orion Volleybal Doetinchem N6 1
3 nov.11:30Dash MC 1 - Dros-Alterno MC 2
3 nov.11:30SV Dynamo Apeldoorn MB 1 - Dros-Alterno MB 1
3 nov.12:00Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MC 1 - Dros-Alterno MC 1
3 nov.12:30Dros-Alterno JB 1 - Orion Volleybal Doetinchem JB 1
3 nov.12:30Dros-Alterno MA 2 - GTH/Torpedo MA 1
3 nov.13:00Bruvoc DS 1 - Dros-Alterno DS 8
3 nov.13:00Langhenkel/HEC DS 3 - Dros-Alterno DS 11
3 nov.14:30SSS JA 1 - Dros-Alterno JA 3
3 nov.14:30Dros-Alterno JA 2 - Avior JA 1
3 nov.14:30Dros-Alterno JA 1 - Orion Volleybal Doetinchem JA 1
3 nov.16:30Dros-Alterno MC 4 - Innovatiemakelaars.nl WSV MC 2
3 nov.16:30Dros-Alterno MC 5 - Avior MC 5
3 nov.17:30Spiker HS 1 - Dros-Alterno HS 6
3 nov.17:45Morgana DVO DS 1 - Dros-Alterno DS 3
3 nov.18:00Dros-Alterno MB 2 - Salvora MB 1
3 nov.18:00Dros-Alterno MC 3 - A.B.S. MC 1
3 nov.19:00IMS/Voltena DS 1 - Dros-Alterno DS 2
3 nov.20:00Regio Zwolle Volleybal DS 1 - Dros-Alterno DS 1


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 21 september 2016 door Jos Mulder
Share Button