Goed om te weten:

Landskampioen Dames 2014

Nationale Beker Dames 2013

Landskampioen Zitvolleybal 2012

Beste jeugdopleiding van Nederland in
2006, 2012, 2013 & 2014

Programma alle teams

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
18 sep.20:30Primavo DS 1 - Dros-Alterno DS 5
19 sep.20:00Hevo HS 2 - Dros-Alterno HS 5
20 sep.20:30Rood-Wit '75 DS 1 - Dros-Alterno DS 8
21 sep.19:00Avior MC 6 - Dros-Alterno MC 4
21 sep.19:15A.B.S. DS 3 - Dros-Alterno DS 12
21 sep.21:00SV Dynamo Apeldoorn HS 12 - Dros-Alterno HS 8
21 sep.21:00Avior DS 4 - Dros-Alterno DS 6
21 sep.21:30O.M.S. HS 1 - Dros-Alterno HS 2
22 sep.0:00Dros-Alterno MA 1 - Langhenkel/HEC MA 1
22 sep.0:00Dros-Alterno MB 1 - Havoc MB 1
22 sep.0:00Dros-Alterno JC 2 - AETOS JC 3
22 sep.0:00Dros-Alterno DS 3 - Tornado Geesteren DS 1
22 sep.0:00Dros-Alterno JA 2 - Rivo Rijssen JA 1
22 sep.0:00Dros-Alterno HS 4 - Blok EVC HS 1
22 sep.0:00Dros-Alterno MC 2 - SV Dynamo Apeldoorn MC 2
22 sep.0:00Dros-Alterno JC 1 - VoCASA JC 1
22 sep.0:00Dros-Alterno DS 10 - Bruvoc DS 3
22 sep.0:00Dros-Alterno HS 3 - SV Dynamo Apeldoorn HS 4
22 sep.0:00Dros-Alterno MB 3 - SV Dynamo Apeldoorn MB 3
22 sep.0:00Dros-Alterno MC 3 - SV Dynamo Apeldoorn MC 4
22 sep.0:00Dros-Alterno MC 5 - SV Dynamo Apeldoorn MC 5
22 sep.0:00Dros-Alterno MA 3 - SV Dynamo Apeldoorn MA 3
22 sep.11:00Twente '05 JB 1 - Dros-Alterno JB 1
22 sep.11:30Dynamo Tubbergen MC 1 - Dros-Alterno MC 1
22 sep.12:00Voorsterslag/VC Zwolle JA 1 - Dros-Alterno JA 1
22 sep.12:30Volta JA 1 - Dros-Alterno JA 3
22 sep.13:00SV Dynamo Apeldoorn JB 1 - Dros-Alterno JB 2
22 sep.13:00Hevo MA 1 - Dros-Alterno MA 2
22 sep.14:00HVV DS 1 - Dros-Alterno DS 7
22 sep.14:00Klarenbeek DS 3 - Dros-Alterno DS 11
22 sep.15:30Trivos DS 1 - Dros-Alterno DS 4
22 sep.16:30Avior DS 5 - Dros-Alterno DS 9
22 sep.17:00SV Dynamo Apeldoorn HS 11 - Dros-Alterno HS 6
22 sep.17:30Dros-Alterno DS 2 - OBEG Donitas DS 1
27 sep.19:00Terwolde DS 1 - Dros-Alterno DS 11
28 sep.19:15Dros-Alterno DS 6 - Primavo DS 1
28 sep.19:30WaHo DS 1 - Dros-Alterno DS 4
28 sep.20:30A.B.S. HS 1 - Dros-Alterno HS 4
28 sep.21:15Dros-Alterno DS 5 - Salvora DS 1
28 sep.21:15Volta DS 1 - Dros-Alterno DS 7
29 sep.0:00Dros-Alterno MB 1 - Halley MB 1
29 sep.0:00Dros-Alterno MC 1 - Havoc MC 1
29 sep.0:00Dros-Alterno MB 2 - Heeten Sportief MB 1
29 sep.0:00Dros-Alterno JB 2 - Tweestroom JB 1
29 sep.0:00Dros-Alterno JA 1 - E.S.V. JA 1
29 sep.0:00Dros-Alterno MC 2 - Dash MC 1
29 sep.0:00Dros-Alterno JB 1 - Twente '05 JB 2
29 sep.0:00Dros-Alterno HS 3 - Blauw Wit HS 2
29 sep.0:00Dros-Alterno DS 10 - Voorwaarts DS 5
29 sep.0:00Dros-Alterno HS 7 - EVV Bultman-Hartholt HS 4
29 sep.0:00Dros-Alterno DS 9 - A.B.S. DS 1
29 sep.0:00Dros-Alterno MC 4 - Avior MC 5
29 sep.0:00Dros-Alterno HS 2 - VoCASA HS 3
29 sep.0:00Dros-Alterno MA 2 - Salvora MA 1
29 sep.0:00Dros-Alterno DS 12 - Dio Ugchelen DS 2
29 sep.0:00Dros-Alterno HS 5 - SV Dynamo Apeldoorn HS 11
29 sep.0:00WSV DS 1 - Dros-Alterno DS 2
29 sep.0:00Dros-Alterno MC 6 - Volleybal Voorst MC 1
29 sep.0:00Dros-Alterno HS 8 - Hellas HS 3
29 sep.0:00Dros-Alterno HS 6 - SV Dynamo Apeldoorn HS 10
29 sep.12:30Voorwaarts JC 1 - Dros-Alterno JC 2
29 sep.12:30Voorwaarts MA 1 - Dros-Alterno MA 1
29 sep.14:00Klarenbeek MC 1 - Dros-Alterno MC 5
29 sep.15:30Avior MC 2 - Dros-Alterno MC 3
29 sep.16:00Voorsterslag/VC Zwolle JC 1 - Dros-Alterno JC 1
29 sep.16:30Kerkemeijer Gemini DS 1 - Dros-Alterno DS 3
29 sep.17:00Voorwaarts JA 1 - Dros-Alterno JA 3
29 sep.17:00SSS MA 2 - Dros-Alterno MA 3
29 sep.18:00Klarenbeek MB 1 - Dros-Alterno MB 3
4 okt.19:00Voorwaarts DS 6 - Dros-Alterno DS 10
4 okt.21:00EVV Bultman-Hartholt HS 3 - Dros-Alterno HS 7
5 okt.19:15Dros-Alterno DS 4 - Voorwaarts DS 1
6 okt.0:00Dros-Alterno MA 1 - Avior MA 2
6 okt.0:00Dros-Alterno DS 8 - Voorwaarts DS 4
6 okt.0:00Dros-Alterno DS 11 - Avior DS 12
6 okt.0:00Dros-Alterno DS 7 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 2
6 okt.0:00Dros-Alterno JC 2 - TweeVV JC 2
6 okt.0:00Dros-Alterno DS 3 - LEDnovate Esch Stars DS 1
6 okt.0:00Dros-Alterno JB 2 - Trivos JB 1
6 okt.0:00Hevo MC 2 - Dros-Alterno MC 4
6 okt.0:00Salvora DS 2 - Dros-Alterno DS 9
6 okt.0:00Dros-Alterno JA 3 - SSS JA 1
6 okt.0:00Dros-Alterno HS 4 - SV Dynamo Apeldoorn HS 6
6 okt.0:00Dros-Alterno JC 1 - Avior JC 1
6 okt.0:00Dros-Alterno JB 1 - DIOS JB 1
6 okt.0:00WSV MC 2 - Dros-Alterno MC 5
6 okt.0:00Dros-Alterno HS 6 - BSV HS 1
6 okt.0:00Dros-Alterno HS 8 - EVV Bultman-Hartholt HS 4
6 okt.9:00Seesing Personeel Orion MC 1 - Dros-Alterno MC 1
6 okt.11:00Seesing Personeel Orion JA 1 - Dros-Alterno JA 1
6 okt.11:00Seesing Personeel Orion MB 1 - Dros-Alterno MB 1
6 okt.12:30Volta MC 1 - Dros-Alterno MC 2
6 okt.15:30Rood-Wit '75 MB 1 - Dros-Alterno MB 2
6 okt.16:30SV Dynamo Apeldoorn HS 10 - Dros-Alterno HS 5
6 okt.16:30Heeten Sportief DS 2 - Dros-Alterno DS 12
6 okt.16:30SV Dynamo Apeldoorn MA 2 - Dros-Alterno MA 2
6 okt.16:30Hevo HS 1 - Dros-Alterno HS 2
6 okt.17:00Hevo DS 1 - Dros-Alterno DS 5
6 okt.17:00Twente '05 JA 1 - Dros-Alterno JA 2
6 okt.17:00VZK HS 1 - Dros-Alterno HS 3


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 21 september 2016 door Jos Mulder
Share Button