Prijs verhoging

Beste Alternoten, ouders en supporters van Alterno,

De afgelopen maanden hebben we bij Alterno ons best gedaan om de prijzen stabiel te houden. Ondanks de flinke stijging in kosten op het gebied van inkoop, hebben we deze verhogingen niet eerder doorgevoerd. Helaas zijn we nu wel genoodzaakt om dit wel te doen.

Waarom een prijsverhoging?

De prijzen voor producten en diensten zijn de afgelopen maanden flink gestegen. Denk hierbij aan de kosten voor inkoop van drank, koffie en etenswaren, maar ook de stijgende uurlonen. Zonder een aanpassing van onze prijzen lopen we achteruit in plaats van vooruit, wat uiteraard niet in het belang is van de club en haar leden. De prijsverhoging geldt overigens niet op alle producten, veelal de producten die jeugdspelers kopen zijn nagenoeg gelijk gebleven!

Wanneer gaat de prijsverhoging in?

De nieuwe prijzen in ons clubhuis zullen ingaan per 15 januari 2025. We hebben de prijsverhoging beperkt gehouden, zodat ons clubhuis toegankelijk en betaalbaar blijft voor iedereen.

We begrijpen dat deze maatregel misschien niet populair is, maar we hopen op jullie begrip. Het is belangrijk dat we als vereniging financieel gezond blijven, zodat we ook in de toekomst kunnen blijven genieten van alles wat onze club te bieden heeft.

We danken jullie voor de voortdurende steun en kijken ernaar uit om jullie weer te zien in ons clubhuis!

Met sportieve groet,

Paul Weterkamp

Bestuurslid facilitaire zaken  Alterno Apeldoorn

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 14 januari 2025 door Peter Bredenoort