Heren 1

Dros-Alterno HS1 zoekt middenman

Ben of ken jij iemand die geïnteresseerd is om nationaal niveau (1ste divisie) te komen spelen bij een zeer leuk team en vereniging meld je dan snel aan om een keer te komen meetrainen. Wat bieden wij: Mocht je wat meer willen zien over ons team kijk dan op onze  Instagram en/of Facebook pagina of […]

Missie geslaagd, promotie voor Heren 1

Heren 1 is zaterdagmiddag gepromoveerd naar de eerste divisie. In Zwolle werd in drie sets overtuigend afgerekend met de in de reguliere competitie op de tiende plaats geëindigde eerstedivisionist VC. Zwolle. Door de overwinning gaat een grote wens van het vlaggenschip van Alterno alsnog in vervulling: promoveren naar de eerste divisie. De snelste route daarnaartoe […]

Laatste thuiswedstrijden van het seizoen deel 2

Dames 1 Dat was het dan, de laatste competitiewedstrijd van dit seizoen zit erop! Met een 3-0 winst en de uitreiking van de kampioensschaal sluiten wij de competitie af! Helaas was dit ook de laatste competitiewedstrijd voor Alterno van Wilfried, Britt en Veerle. Wilfried gaat er even tussenuit en Britt en Veerle maken de stap […]

Laatste thuiswedstrijden van het seizoen!

Zaterdag 15-4 is het zover, de laatste speelronde van de competitie is aangebroken 💪🏼🏐 Heren 1 speelt om 16:30 en er moet gewonnen worden om verzekert te zijn van PD 💪🏼🍀 Dames 1 is al kampioen en zal daarom na afloop van de wedstrijd gehuldigd worden 🎉💚 Na afloop van alle wedstrijden zal het “Voute […]

Mini van de week heren 1

Zaterdag 4 februari mochten wij, Yara en Mila, mini van de week zijn bij heren 1. Dit was al de tweede keer voor ons. Omdat Mila de vorige keer heel hard een bal tegen haar hoofd heeft gekregen mochten we nog een keer terugkomen. Toen we binnen kwamen mochten we meteen bij de heren in […]

Isa en Chloé mini’s van de week

Zaterdag waren Isa en Chloé mini’s van de week bij heren1. Wat waren de meiden enthousiast. Isa en Chloé vertelde na afloop wat ze er van vonden. We moesten om half 4 aanwezig zijn Ik (Isa) was al om kwart over 3 aanwezig, om half 4 was Chloé ook aanwezig en we kregen van de […]

Bekerwedstrijd HEREN 1

Woensdag is het zover! 💪🏼🥳 De 3e ronde van de nationale beker en we spelen tegen RECO ZVH HS1 wat uitkomt in de eredivisie 💪🏼 We hopen op volle tribunes want we kunnen jullie support goed gebruiken 😁🥳💪🏼 📸: Rudy Biekart Vergeet niet via de link een burger te bestellen van BurgerMe, deze wordt voor […]

Burger Me voor de bekerwedstrijd op 21 december

Zoals het er nu naar uit ziet staat op woensdag 21 december de bekerwedstrijd van Dros-Alterno HS1 gepland tegen eredivisie team RECO ZVH HS1. De wedstrijd start om 19.30 uur. En het beloofd een spannende pot te worden. Wie zin heeft, kan vooraf eten. Burger Me heeft weer een speciale aanbieding voor ons gemaakt. Klik […]

Bekerloting

Zowel Dames 1 als Heren 1 van onze vereniging kwamen onlangs een ronde verder in het nationale bekertoernooi. Dames 1 hoefde daar zelfs niet eens voor in actie te komen. De tegenstanders trokken zich zonder slag of stoot terug. Heren 1 stuntte door een paar hoger geklasseerde teams uit te schakelen. De volgende ronde staat […]

Aanmoedigen Alterno HS 1

Gisteren hebben een aantal mini’s van Alterno de mannen van Alterno HS 1 naar de winst gejuicht en geklapt. Het was een mooi gezicht, een tribune vol met mini’s die aan het zingen, schreeuwen en klappen waren om Alterno HS 1 aan te moedigen.  Alterno HS 1 moest gisteren spelen tegen Rebo Woningmakelaars Rebelle HS […]

Wedstrijd verslag Beker Heren 1

Zaterdag 29 oktober 2022, een dag om NIET snel te vergeten!  De nationale beker brengt altijd veel te weeg in de volleybalwereld. Een mooi platform om te kijken waar je staat als team. Ten minste, dat ligt een beetje aan de manier waarop je naar die wedstrijden toe werkt. De vrije weekendjes zijn namelijk schaars […]