Groene Flits NR.4

Tussen alle sinterklaas actie en ziekenhuisbezoeken mijnerzijds moest er ook nog een groene flits in elkaar gedraaid worden. En wat blijkt? De Alterno schrijvers equipe heeft niet stilgezeten. Het is weer een goed gevulde editie geworden. Met in deze uitgave naast de (bijna) vaste rubrieken van de voorzitter en de verbouwingsupdate, ook een verslag van de zeer goed bezochte uitreiking van de Grote Club Actie.

Verder was ook nog een sponsorbijeenkomst en ook daar was weer een razende reporter bij. Er ontgaat ons ook niks binnen onze vereniging. In de maand december hebben we natuurlijk nog niet genoeg gefeest, vandaar dat dames 1 het tijd vindt om een klein partijtje te organiseren. Bij een feestje hoort uiteraard ook wat te snaaien. Dit kan je erg makkelijk zelf regelen. In deze Groene Flits lees je hoe je overheerlijke oliebollen en appelbeignets van bakker Toet kan bestellen.

Verder nog een kleine update over het Wenz toernooi. Volleybal. Dat is toch wel het belangrijkste binnen onze vereniging. In deze editie heeft Martijn Kist zijn schrijfgerei opgepakt en doet een hoop uit de doeken wat betreft de volleybalzaken.

Vanaf deze plek wens ik iedereen alvast fijne feestdagen en veel leesplezier.

Groet Lennart.

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 11 december 2024 door Peter Bredenoort