Bestuursleden Alterno

Voorzitters Alterno
Henk Wijnsma: november 2016 –
Vacant: 01 juli 2016 –
Leo Dadema: 06 juli 2012 – 30 juni 2016
vacant: okt.2010 – juli 2012
Mathieu Steeghs juni 2009 – okt 2010
Vacant 2009 – juni 2009
Jaap van Brummen:  2002 – 2008
Jac Schreuder:  1998 – 2002
Fop ten Broek: 1975 – 1998
Wim Schut: 1973 – 1975
 Leo Dadema  Henk Wijnsma  
 Leo Dadema  wijnsma_henk  
 Mathieu Steeghs  Jacques Schreuder  Jaap v.Brummen
Mathieu Steeghs Jac Schreuder Jaap van Brummen
 
Penningmeesters & secretarissen
   
Penningmeesters Secretarissen
Gert Weterkamp 1973-1975 J.L. Nieuwenhuizen 1973- 1974
Mieke Roelofs 1975-1981 Joke Pasman 1974 – 1981
Irene Kluinhaar-Verkerke 1981-1982 (Jan) Irma de Bruin 1981- 1985 (okt)
Ge Pasman (interim) 1982 – 1982 (sept) Inge Dijkhuis 1985 -1992
Bert Beernink 1982 – 1986 (okt) Dorry van Luijk-Raayman 1992- 1996 (mrt)
Chris Erbrink 1986 – 1987 (aug) Lidia Methorst 1996- 1998 (okt)
René Geerdink 1987 – ??
vacant nov 2001 – 2002 Ton van den Berg 2001 (nov) – 2003 (jan)
Ton van den Berg 2002 (febr) – 2003 (jan) Theo Veeneman 2003 – 2006 (juni)
Bert Beernink 2003 – 2006 (sept) Harris Couwenberg 2006 – 2009
Bert Huigen 2006 (sept) – 2009 (mei) Yolanda Kreijkes 2009 – 2011
Annemarie Cusveller 2009 (mei) – 2010 (aug) Roy van Velp 2011 – 2013
Mathieu Steeghs (waarnemend) 2010 (aug) – 2010 (okt) Marga Tijssen 2013 – Heden
Andre Tijhuis 2010 (okt) – 2019 (okt)
Leo Bottema 2019 (okt) – Heden
Deze pagina is voor het laatst geupdate op 11 november 2019 door Jos Mulder
Share Button