Goed om te weten:

Landskampioen Dames 2014

Nationale Beker Dames 2013

Landskampioen Zitvolleybal 2012

Beste jeugdopleiding van Nederland in
2006, 2012, 2013 & 2014

Statistieken

1. Behaalde nationale prijzen

Hieronder vindt u alle teams van Alterno die een nationale prijs hebben weten te halen in de afgelopen jaren. In 2012 wonnen de zitvolleyballers als eerste seniorenteam de Nederlandse titel.  Dames 1 deed hetzelfde, 2 jaar later in 2014. In 2013 wonnen de Dames olv. Ali Moghaddasian voor het eerst de nationale beker. Bij de jeugd zijn er meer nationaal kampioenen te vinden. Zowel bij de Open Nederlandse Jeugdkampioenschappen (NOJK) als de Gesloten Nederlandse Jeugdkampioenschappen (GNJK) deed Alterno diverse malen van zich spreken. In 2006, 2012, 2013 en 2014 won Alterno bovendien de Jaap van Kasteeltrofee. De prijs die wordt uitgereikt aan de vereniging die het beste heeft gepresteerd op de Open Jeugdkampioenschappen.

2014: Landskampioen Dames
   RUD_7829 Achterste rij v.l.n.r.: Elly Zwaan (verzorgster),Frans Mulder (verzorger), Hans Stindt (teammanager), Linda te Molder, Marlou Sommer, Suus Zijl (ass.trainer), Silke Schuitemaker, Moniek Jansen, Albert Cristina (ass.trainer), Carlijn Ghijssen-Jans (aanvoerdster), Alex Vlessert (techn.manager), Celeste Plak, Ali Moghaddasian (hoofdtrainer), Rick van Andel (scout)
Voorste rij v.l.n.r.: Heleen Hesselink, Lisette Stindt, Kathy Bonsen, Barbara Knap, Quirine Oosterveld, Rosita Blomenkamp.
2013: Winnaar nationale beker Dames
Dames 1 wint beker Achterste rij v.l.n.r.: Sanne Brandsma, Suus Zijl (ass.trainer), Ali Moghaddasian (hoofdtrainer), Anne-Britt Kneijnsberg, Hans Stindt (teammanager), Carlijn Ghijssen-Jans, Alex Vlessert (techn. manager).
Midden v.l.n.r.: Anouk Molendijk, Quirine Oosterveld, Kathy Bonsen, Maartje den Hartog (verzorgster), Kirsten Ros (verzorgster), Richard Wieland (teamarts) 
Voorste rij v.l.n.r.: Celeste Plak, Marloes Hesselink, Moniek Jansen, Ingerlise Kooijman, Lisette Stindt, Nikky ten Harmsen (lib), Heleen Hesselink.
2012: Nederlands kampioen zitvolleybal
zitvolleybal kampioen van Nederland 2012 Achterste rij v.l.n.r.: Jouke de Haan (teammanager), Xander de Oude, Anton Schäffer,Frits Wallin, Peter Kok
Voorste rij v.l.n.r.: Tim de Haan, Wim Aldershoff (trainer), Stefan Tibben, Maarten Aldershoff, Tom Leusveld, Edwin van de Broek
Kasteeltrofeeen Beste jeugdopleiding van Nederland ( Jaap van Kasteel trofee) 2006, 2012, 2013, 2014

2. Resultaten afgelopen seizoenen

Seizoen Alle Alterno teams Eindstanden en uitslagen Dames 1 Eindstanden en uitslagen Heren 1
 
2016-2017 Download Download Download
2015-2016 Download Download Download
2014-2015 Download Download Download
2013-2014 Download Download Download
2012-2013 Download Download Download
2011-2012 Download Download Download
2010-2011 Download Download Download
2009-2010 Download Download Download
2008-2009  Niet beschikbaar Download Download
2007-2008 Download Download Download
2006-2007 Niet beschikbaar Download Niet beschikbaar
2005-2006 Niet beschikbaar Download Niet beschikbaar

 

2016: Alterno Heren 1 uitgeroepen tot Apeldoornse Sportploeg van het jaar 2015
 Heren 1 sportploeg 2015
2015: Alterno Dames 1 uitgeroepen tot Apeldoornse Sportploeg van het jaar 2014
 150204_Apeldoornse sportploeg 2014 (20)
2014: Alterno Dames 1 uitgeroepen tot Apeldoornse Sportploeg van het jaar 2013
Sportploeg van Apeldoorn-2013-0072

 

3. Open Nederlandse jeugdkampioenschappen (NOJK)

Ranking van Alterno-teams: Download
Uitslagen van 1977- heden: Download

 

Alterno Kampioenen NOJK
 
 Zitvolleybal Jeugd onder 15 in 2017
 

Achterste rij (staand) v.l.n.r.:Nikola Lukic, Marnick Bredenoord, Olaf Schäffer, Katey Koopman

Zittend v.l.n.r.: Esther Zinnemers, Bart van Triest, Jelle Bosman, Daphne van der Haas, Mariët Kollenstart

 Jongens CMV in 2017

Achterste rij (staand) v.l.n.r: Yvar Beumer, Sam Ruiters, Pjotr van der Lubbe, Bas van den Dool, Bas Jacobsen, Giovanni Bijsterbosch, Andre Jonker, Sietse Pol, Merijn van Dijk

Geknield v.l.n.r: Harrie Bijsterbosch, Tim Mulderij, Luca van Lienden

Jongens B in 2015
 150314_Finale Jongens B Lichtenvoorde (20)

Achterste rij (staand) v.l.n.r: Wilco Bresser (coach), Sjoerd Loopik, Quin Heijkoop, Robin van de Weerd, Jordi van Andel, Thij Steeghs, Lars Beumer, Eric Meijer (coach)

Voorste rij (zittend) v.l.n.r.: Corwin Kunst, Thijs van Gessel, Thomas Krullaars, Nathan Hoogendoorn

Jongens C in 2014 
  DSCN2651 Achterste rij v.l.n.r. Stefan Draaijer (coach), Jordi van Andel, Sjors Tijhuis, Sjoerd Loopik, Lars Beumer, Corwin Kunst, Alexander Pouw (coach)
Voorste rij v.l.n.r.Thijs van Gessel, Jordy Klessens, Max van Baak, Quin Heijkoop, Rik Dijkhuis, Max Dellebeke, Nathan Hoogendoorn
Meisjes A in 2013
Meisjes A Nederlands kampioen Staand v.l.n.r.: Ali Moghaddasian (coach), Marloes Hesselink, Celeste Plak, Amber Toet, Charley Mulder, Marloes Zinnemers (Tr.)
Geknield v.l.n.r: Leonie Apperloo, Janneke Spiegelenberg, Laura Mulder, Fenna Boerkamp
Zittend v.l.n.r.: Moniek Harleman , Ruth Timmermans, Silke Schuitemaker, Daphne Hendriks
Meisjes C 2012
Meisjes C Ned kampioen 2012 Bovenste rij v.l.n.r.: Femke Spiegelenberg, Gina Valenti, Rien Scholten (Tr.), Eleanna Stokking, Iris Mulder, Jessica Poeles (Tr.), Demi Jansen, Lisa Baijens
Onderste rij v.l.n.r.: Imre Schuitemaker, Maaike Zoontjes, Manon Lambooy, Romy Pronk, Selina Merfol, Fleur Wesselink
Meisjes CMV 2012
MeisjesCMV2012 Bovenste rij v.l.n.r.: Inge Visser (Tr.), Kim den Hollander, Jenny Ceelen, Noa de Bruin
Midden v.l.n.r.: Loïs Valenti, Iris Lambooij
Onderste rij v.l.n.r.: Daniëlle Franken, Britt vd Weij, Yvet Visser
Jongens CMV 2012
JongensCMVNedkampioen2012 Bovenste rij v.l.n.r.: Jordi van Andel, Sjoerd Loopik, Sjors Tijhuis
Middelste rij v.l.n.r.: Thij Steeghs, Thijs van Gessel, Hidde Loopik
Onderste rij v.l.n.r.: Max van Baak, Corwin Kunst, Niels Boot (Tr.)
Meisjes CMV 2010
Meisjes CMV Nederlands kampioen 2009-2010 Bovenste rij v.l.n.r.: Manon Lambooij, Fleur Wesselink, Imre Schuitemaker, Iris Mulder
Onderste rij v.l.n.r.: Romy Pronk, Yvet Visser, Femke Spiegelenberg, Eleanna Stokking en Inge Visser (Tr.)
Jongens CMV 2010
Jongens CMV Nederlands kampioen 2009-2010 Bovenste rij v.l.n.r.: Siem Kraai, Ivar Hulleman, Nick Peeks, Sander Franken, Niels Boot (Tr.)
Onderste rij v.l.n.r.: Marijn Kalter, Ardin Teeuwisse, Niek Tijhuis, Corwin Kunst
Jongens A 2006
Jongens A Nederlands kampioen 2006 Staan v.l.n.r.: Dave Papot, Tom Leusveld, Frank Meeske, Bram van Beek, Wouter Langendijk, Mathijs Mast (Tr.), Michiel Kerkhoff (Tr.), Arvid Beekman(Tr.)
Zittend v.l.n.r.: Tom Koekkoek, Thijs Everaers, Tom de Vries (Diepvries), Koen Linthorst, Reinald Mast
Jongens CMV 2006
JCMV Nederlands kampioen 2006 Staand v.l.n.r.Stephan Draaijer, Jori van Keken, Jordi de Oude, Joris van Essen, Bauke Haisma en Wouter Ypma.
Geknield v.l.n.r.:Emiel Hijnberg, Peter Schuitemaker (Tr.), Jesse Schuitemaker.
Jongens C 1997
jongens C Ned kampioen open club 1997 2  Staand v.l.n.r.:Joshua Haumahu, Jurian Mast, Mark Schuijer, Arvid Beekman, Omar Kars, Niels Borst
Zittend v.l.n.r.: Jochem Gordaar, Ludo Gorter(achter bloemen), Peter Tijhuis, Michiel Smid, Mathijs Mast(niet zichtbaar) Bastiaan Dalhuizen en Maarten Aldershoff.
Meisjes C 1992
MC Open Club Ned. Kamp 1992 Staand v.l.n.r: Henk Bijl (trainer D1 en MB1), Tamara Poeles, Marjolein Scholten, Monique Burghout, Marije v. Woudenberg, Petra Beernink en Theo Roelofs (Tr.)
Zittend v.l.n.r.: Astrid Roelofs, Elles Ogink, Mirjam vd Berg en Judith Schilder

 

4. Gesloten Nederlandse Jeugdkampioenschappen (NGJK)

Eindstanden vanaf 2000 tot heden
2017 Download 2016 Download
2015 Download 2014 Download
2013 Download 2012 Download
2011 Download 2010 Download
2009 Download 2008 Download
2007 Download 2006 Download
2000 – 2005 Download   

 

Alterno Kampioenen NGJK
 
 Jongens C1 2016
Jongens C1 Nederlands kampioen 2015-2016 NGJK

Achterste rij staand vlnr: Olaf Schäffer,Raphael van den Doel, Quinten Koldenhof, Marnick Bredenoort,Nikola Lukic Alexander Pouw

Middels rij geknield: Olaf Stegeman, Dominic van der Waard, Menno Lambooij, Bart van Triest

Zittend: Nils Siemerink

 

Jongens D1 2011
JD1-Nederlands-kampioen-gesloten-club-2011 Achteraan: trainer Niels Boot
Voorste rij vlnr:Nathan Hoogendoorn, Thij Steeghs,Jordi van Andel, Sjors Tijhuis Niels Riezebos, Sjoerd Loopik
Meisjes B1 2008
MB1-Nederlands-kampioen-gesloten-club-2008 Bovenste rij v.l.n.r: Kees Siep (tr.), Jaimie Poeles, Kim Nijhof, Liza Bijsterbosch, Danja van Keken, Eline Coes, Anne vd.Brink
Onderste rij v.l.n.r:  Marijke Huzen, Ellen Apperloo, Sharon Nijhof, Andrea Schutte
Jongens B1 2002
JB1 Nederlands kampioen gesloten club 2002 Bovenste rij v.l.n.r: Peter Papôt (tr.),  Rik Aalders, Jordie Lammerink, Marco van Zuidam, Dennis van Velp
Onderste rij v.l.n.r: Frank Nooteboom, Tom Leusveld (supporter), Sjors v Tongeren, Tiemen Lammerink,  Dave Papôt, Mike Papôt (C), Jeroen vd Linde (liggend), Inge Visser, ass. trainer (niet op deze foto)
Jongens C1 1997
JC1 Nederlands kampioen gesloten club 1997 Staand van links naar rechts: Ludo Gorter, Jurian Mast, Mark Schuijer, Peter Tijhuis, Omar Kars
Zittend van links naar rechts: Mathijs Mast, Alexander Pouw, Arvid Beekman, Mischiel Smit, Maarten Aldershoff Trainers: Arvid Beekman en Mark Schuijer
Jongens A1 1981
JA1 Nederlands kampioen gesloten club 1981 Bovenste rij v.l.n.r: Theo Berenschot (tr.), Peter van Donselaar, Gertie van Brummen, Mark Gosens, Hans westdijk, Benno Siegert.
Onderste rij v.l.n.r: Anjo Kolk, Marijn van Schaaick, Rudie Kramer en Siebrecht van Schaaick. Niet op de foto: Gé Pasman (coach)

 

 5. Alterno –  Internationals

Aantal interlands Albert Cristina: 171 Celeste Plak: 115 (mei 2016), Kirsten Knip: 95 (mei 2016), Carlijn Jans: 55 Suus Zijl-Luttikhuis: 41  Moniek Jansen: 11 Mathijs Mast: 8 Quirine Oosterveld: 7 Mark Goosens: 6

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 10 juni 2017 door Jos Mulder
Share Button