Goed om te weten:

Landskampioen Dames 2014

Nationale Beker Dames 2013

Landskampioen Zitvolleybal 2012

Beste jeugdopleiding van Nederland in
2006, 2012, 2013 & 2014

Programma Alternohal

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
18 nov.9:00VV Alterno MC 3 - Vocluma MC 1
18 nov.9:00VV Alterno MC 1 - SSS MC 1
18 nov.10:45VV Alterno JC 1 - Favorita JC 1
18 nov.10:45VV Alterno MB 3 - Luttenberg MB 1
18 nov.12:30VV Alterno JB 1 - SV Dynamo Apeldoorn JB 1
18 nov.12:30VV Alterno MB 1 - Salvora MB 1
18 nov.14:30VV Alterno JA 2 - Spiker JA 1
18 nov.14:30VV Alterno JB 2 - SSS JB 1
18 nov.16:30VV Alterno MB 4 - Volleybalvereniging Zeewolde MB 4
18 nov.16:30VV Alterno MA 1 - Gemini MA 1
18 nov.18:30VV Alterno HS 5 - VZK HS 1
18 nov.18:30VV Alterno DS 8 - A.B.S. DS 2
24 nov.19:15VV Alterno DS 8 - Bruvoc DS 1
24 nov.21:15VV Alterno HS 3 - KSH HS 1
24 nov.21:15VV Alterno HS 4 - Avior HS 5
25 nov.9:00VV Alterno MC 4 - Jumbo Van Andel-Ormi MC 1
25 nov.9:00VV Alterno MC 2 - Avior MC 2
25 nov.10:45VV Alterno MB 4 - Udeo MB 2
25 nov.10:45VV Alterno MB 2 - Avior MB 5
25 nov.12:30VV Alterno DS 11 - WIK Steenderen DS 5
25 nov.12:30VV Alterno DS 10 - Avior DS 10
25 nov.14:30VV Alterno DS 3 - Wevo 70 DS 1
25 nov.14:30VV Alterno HS 1 - Voorsterslag/VC Zwolle HS 2
25 nov.17:30VV Alterno DS 2 - OBEG Donitas DS 1
25 nov.20:00Coolen-Alterno DS 1 - VC Sneek DS 1
28 nov.19:30VV Alterno JA 1 - Voorsterslag/VC Zwolle JA 2
1 dec.19:15VV Alterno DS 9 - Terwolde DS 1
1 dec.19:15VV Alterno DS 5 - E.V.V. DS 2
1 dec.21:15VV Alterno HS 2 - Pegasus HS 2
1 dec.21:15VV Alterno HS 7 - D.V.O. HS 5
2 dec.9:00Blok EVC N4 1 - VZK N4 1
2 dec.9:00VV Alterno N4 2 - VV Alterno N4 3
2 dec.9:00VV Alterno N6 8 - VV Alterno N6 12
2 dec.9:00VV Alterno N4 4 - SV Dynamo Apeldoorn N4 2
2 dec.9:00VV Alterno N5 6 - WSV N5 1
2 dec.9:00SV Dynamo Apeldoorn N6 4 - VV Alterno N6 4
2 dec.9:30VV Alterno N4 5 - VV Alterno N4 8
2 dec.9:30Klarenbeek N4 1 - VZK N4 1
2 dec.9:30VV Alterno N4 6 - VV Alterno N4 3
2 dec.9:30Blok EVC N5 1 - Bruvoc N5 1
2 dec.9:30WSV N2 1 - VV Alterno N2 1
2 dec.10:00Blok EVC N4 1 - Klarenbeek N4 1
2 dec.10:00Jumbo Van Andel-Ormi N6 1 - SV Dynamo Apeldoorn N6 4
2 dec.10:00Volleybal Voorst N6 1 - SV Dynamo Apeldoorn N6 5
2 dec.10:00VV Alterno N4 7 - Auto van Oort/Rebelle N4 1
2 dec.10:00Spiker N4 1 - VV Alterno N4 4
2 dec.10:00VZK N6 1 - VV Alterno N6 8
2 dec.10:00Spiker N5 1 - VV Alterno N5 6
2 dec.10:00Spiker N2 1 - Jumbo Van Andel-Ormi N2 1
2 dec.10:30Jumbo Van Andel-Ormi N2 1 - WSV N2 1
2 dec.10:30SV Dynamo Apeldoorn N4 2 - VV Alterno N4 5
2 dec.10:30Bruvoc N5 1 - SV Dynamo Apeldoorn N5 4
2 dec.10:30VV Alterno N4 1 - SV Dynamo Apeldoorn N4 1
2 dec.10:30Auto van Oort/Rebelle N4 1 - Blok EVC N4 2
2 dec.10:45VV Alterno MB 4 - Volta MB 4
2 dec.11:00VV Alterno N6 12 - Volleybal Voorst N6 1
2 dec.11:00SV Dynamo Apeldoorn N5 4 - Spiker N5 1
2 dec.11:00VV Alterno N4 8 - Spiker N4 1
2 dec.11:00SV Dynamo Apeldoorn N6 5 - VZK N6 1
2 dec.11:00VV Alterno N2 1 - Spiker N2 1
2 dec.11:00VV Alterno N6 4 - Jumbo Van Andel-Ormi N6 1
2 dec.11:00Klarenbeek N4 2 - SV Dynamo Apeldoorn N4 1
2 dec.11:00VV Alterno N4 7 - Blok EVC N4 2
2 dec.11:30VV Alterno N4 2 - VV Alterno N4 6
2 dec.11:30Blok EVC N5 1 - WSV N5 1
2 dec.11:30Klarenbeek N4 2 - VV Alterno N4 1
2 dec.12:30VV Alterno JA 1 - SSS JA 1
2 dec.12:30VV Alterno MA 2 - Salvora MA 1
2 dec.12:30VV Alterno JB 2 - AVF VOLAR JB 1
2 dec.12:30VV Alterno JC 2 - SV Dynamo Apeldoorn JC 1
2 dec.14:30VV Alterno HS 5 - Pauwervoll HS 2
2 dec.14:30VV Alterno HS 1 - E.V.V. HS 1
2 dec.17:30Coolen-Alterno DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1
8 dec.19:15VV Alterno DS 4 - VVH DS 1
8 dec.19:15VV Alterno DS 11 - Spiker DS 5
8 dec.21:15VV Alterno DS 6 - Avanti DS 1
8 dec.21:15VV Alterno HS 4 - Dio Beemte HS 1
9 dec.9:00VV Alterno MC 1 - SV Dynamo Apeldoorn MC 2
9 dec.9:00VV Alterno MC 4 - Auto van Oort/Rebelle MC 3
9 dec.10:45VV Alterno MB 1 - Avior MB 2
9 dec.10:45VV Alterno MB 2 - Spiker MB 2
9 dec.12:30VV Alterno MA 1 - Set Up '69 MA 1
9 dec.14:30VV Alterno DS 8 - SV Dynamo Apeldoorn DS 8
9 dec.16:30VV Alterno DS 3 - Rosstars DS 1
9 dec.16:30VV Alterno HS 6 - Bruvoc HS 2
9 dec.20:00VV Alterno DS 2 - Prima Donna Kaas Huizen DS 1
15 dec.19:15VV Alterno DS 7 - HSC DS 1
15 dec.19:15VV Alterno DS 5 - SV Dynamo Apeldoorn DS 4
15 dec.21:15VV Alterno HS 8 - D.V.O. HS 5
15 dec.21:15VV Alterno HS 2 - Heyendaal HS 1
16 dec.9:00VV Alterno JC 2 - Blauw Wit JC 1
16 dec.9:00SV Dynamo Apeldoorn N6 3 - VV Alterno N6 1
16 dec.9:00VV Alterno MC 2 - S.C. GORSSEL MC 1
16 dec.10:00Halley N6 1 - Webton Hengelo N6 1
16 dec.10:00VV Alterno N6 1 - Seesing Personeel Orion N6 1
16 dec.10:45VV Alterno MB 2 - Voorwaarts MB 2
16 dec.10:45VV Alterno MB 3 - SV Dynamo Apeldoorn MB 5
16 dec.11:00Webton Hengelo N6 1 - SV Dynamo Apeldoorn N6 3
16 dec.11:00Seesing Personeel Orion N6 1 - Halley N6 1
16 dec.12:30VV Alterno HS 5 - Dio Beemte HS 1


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 9 september 2016 door Jos Mulder
Share Button