Goed om te weten:

Landskampioen Dames 2014

Nationale Beker Dames 2013

Landskampioen Zitvolleybal 2012

Beste jeugdopleiding van Nederland in
2006, 2012, 2013 & 2014

Programma Alternohal

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
29 sep.19:15VV Alterno DS 7 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 1
29 sep.19:15VV Alterno DS 5 - Gemini DS 1
29 sep.21:15VV Alterno HS 8 - WSV HS 1
29 sep.21:15VV Alterno HS 7 - BSV HS 2
30 sep.9:00VV Alterno JC 1 - Seesing Personeel Orion JC 1
30 sep.9:00VV Alterno MC 1 - Dash MC 1
30 sep.10:45VV Alterno MC 3 - SV Dynamo Apeldoorn MC 5
30 sep.10:45VV Alterno MC 2 - SV Dynamo Apeldoorn MC 4
30 sep.12:30VV Alterno MC 5 - Vocluma MC 2
30 sep.12:30VV Alterno MC 4 - SV Dynamo Apeldoorn MC 6
30 sep.14:30VV Alterno MB 1 - VVH MB 1
30 sep.14:30VV Alterno MB 2 - SV Dynamo Apeldoorn MB 5
30 sep.16:30VV Alterno JA 1 - VVH JA 1
30 sep.16:30VV Alterno HS 1 - Axell Claims / Sovoco HS 1
30 sep.18:30VV Alterno MB 4 - B.A.S. MB 1
30 sep.18:30VV Alterno JA 2 - SV Dynamo Apeldoorn JA 1
6 okt.19:15VV Alterno DS 9 - Avior DS 12
6 okt.19:15VV Alterno DS 4 - SSS DS 2
6 okt.21:15VV Alterno DS 6 - Spiker DS 2
6 okt.21:15VV Alterno DS 5 - E.V.V. DS 1
7 okt.0:00VV Alterno MA 2 - Avior MA 2
7 okt.9:00VV Alterno N6 5 - SV Dynamo Apeldoorn N6 6
7 okt.9:00Jumbo Van Andel-Ormi N2 1 - VV Alterno N2 2
7 okt.9:00SV Dynamo Apeldoorn N6 2 - VV Alterno N6 2
7 okt.9:00VV Alterno N2 1 - SV Dynamo Apeldoorn N2 1
7 okt.9:00Langhenkel/HEC N6 1 - WSV N6 1
7 okt.9:30VV Alterno N2 2 - VV Alterno N2 1
7 okt.9:30SV Dynamo Apeldoorn N2 1 - Jumbo Van Andel-Ormi N2 1
7 okt.10:00VV Alterno N6 5 - Langhenkel/HEC N6 1
7 okt.10:00VV Alterno N6 2 - VVH N6 1
7 okt.10:00VV Alterno N6 6 - VV Alterno N6 9
7 okt.10:00Blok EVC N6 1 - VV Alterno N6 7
7 okt.10:00VV Alterno N6 3 - SV Dynamo Apeldoorn N6 7
7 okt.10:00VVH N6 2 - SV Dynamo Apeldoorn N6 1
7 okt.11:00SV Dynamo Apeldoorn N6 1 - SV Dynamo Apeldoorn N6 2
7 okt.11:00VV Alterno N6 6 - WSV N6 1
7 okt.11:00SV Dynamo Apeldoorn N6 6 - VV Alterno N6 9
7 okt.11:00VVH N6 1 - VVH N6 2
7 okt.11:00VV Alterno N6 7 - VV Alterno N6 3
7 okt.11:00SV Dynamo Apeldoorn N6 7 - Blok EVC N6 1
7 okt.12:30VV Alterno MA 1 - Volta MA 1
7 okt.12:30VV Alterno HS 7 - BSV HS 3
7 okt.14:30VV Alterno HS 3 - Grol HS 1
7 okt.14:30VV Alterno DS 3 - Fysiotherapie Scheepjeshof/VCV DS 1
7 okt.17:30VV Alterno DS 2 - IBM Client Innovation Center Benelux/Veracles DS 1
7 okt.20:00Coolen-Alterno DS 1 - Eurosped DS 1
13 okt.19:15VV Alterno DS 10 - WSV DS 2
13 okt.19:15VV Alterno DS 7 - VVH DS 2
13 okt.21:15VV Alterno HS 8 - BSV HS 2
13 okt.21:15VV Alterno HS 2 - Xanthos HS 1
14 okt.9:00VV Alterno MC 5 - Klarenbeek MC 2
14 okt.10:45VV Alterno MB 2 - Luttenberg MB 1
14 okt.10:45VV Alterno MC 2 - Luttenberg MC 1
14 okt.12:30VV Alterno JA 3 - Volleybalvereniging Zeewolde JA 1
14 okt.12:30VV Alterno MB 3 - Bruvoc MB 1
14 okt.14:30VV Alterno DS 11 - Primavo DS 3
14 okt.14:30VV Alterno HS 6 - SV Dynamo Apeldoorn HS 9
14 okt.16:30VV Alterno HS 1 - Sportsbar Donitas HS 1
14 okt.16:30VV Alterno HS 4 - Avior HS 6
20 okt.19:15VV Alterno DS 9 - Voorwaarts DS 6
20 okt.19:15VV Alterno DS 10 - Avior DS 9
20 okt.21:15VV Alterno HS 5 - SV Dynamo Apeldoorn HS 6
20 okt.21:15VV Alterno DS 8 - GTH/Torpedo DS 1
21 okt.9:00VV Alterno JC 3 - HADYBO JC 1
21 okt.9:00VV Alterno MC 1 - Avior MC 1
21 okt.10:45VV Alterno MC 5 - Avior MC 6
21 okt.10:45VV Alterno MC 3 - SV Dynamo Apeldoorn MC 7
21 okt.12:30VV Alterno JC 1 - Avior JC 1
21 okt.12:30VV Alterno MB 1 - E.V.V. MB 1
21 okt.14:15VV Alterno JB 1 - Seesing Personeel Orion JB 1
21 okt.14:15VV Alterno MA 2 - Hevo MA 1
21 okt.16:00VV Alterno MA 1 - Scylla MA 1
21 okt.16:00VV Alterno MB 3 - Avior MB 5
21 okt.18:00VV Alterno JA 2 - Reflex JA 1
21 okt.18:00VV Alterno JA 1 - Twente '05 JA 1
27 okt.19:15VV Alterno DS 4 - WaHo DS 1
27 okt.19:15VV Alterno DS 5 - Blok EVC DS 1
27 okt.21:15VV Alterno DS 6 - WSV DS 3
27 okt.21:15VV Alterno HS 2 - Voorwaarts HS 1
28 okt.9:00VV Alterno JC 1 - Voorsterslag/VC Zwolle JC 1
28 okt.9:00VV Alterno JC 2 - Set Up (IJsselmuiden) JC 1
28 okt.10:45VV Alterno JA 1 - Pegasus JA 1
28 okt.10:45VV Alterno JA 2 - Tornax JA 1
28 okt.12:30VV Alterno DS 9 - Dio Ugchelen DS 1
28 okt.12:30VV Alterno HS 7 - VV Alterno HS 8
28 okt.14:30VV Alterno HS 3 - Victoria HS 1
28 okt.14:30VV Alterno DS 3 - FYSIO Eibergen Boemerang DS 1
28 okt.17:30VV Alterno DS 2 - Laudame Financials VCN DS 1
28 okt.20:00Coolen-Alterno DS 1 - Flynth FAST DS 1
3 nov.19:15VV Alterno DS 7 - Libero'99 DS 1
3 nov.21:15VV Alterno HS 4 - Pauwervoll HS 2
4 nov.9:00VV Alterno MC 5 - A.B.S. MC 2
4 nov.9:00VV Alterno MC 2 - Bruvoc MC 1
4 nov.10:45VV Alterno MC 4 - Dio Ugchelen MC 1
4 nov.10:45VV Alterno MB 2 - Bruvoc MB 1
4 nov.12:30VV Alterno JA 3 - Hellas JA 1
4 nov.12:30VV Alterno DS 10 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 4
4 nov.14:30VV Alterno HS 1 - AVV Keistad HS 1
4 nov.14:30VV Alterno HS 6 - Salvora HS 2
4 nov.17:30Coolen-Alterno DS 1 - Nering Bögel VC Weert DS 1


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 9 september 2016 door Jos Mulder
Share Button