Goed om te weten:

Landskampioen Dames 2014

Nationale Beker Dames 2013

Landskampioen Zitvolleybal 2012

Beste jeugdopleiding van Nederland in
2006, 2012, 2013 & 2014

Programma alle teams

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
26 sep.20:30Dio Beemte HS 2 - VV Alterno HS 4
26 sep.20:30Primavo DS 1 - VV Alterno DS 8
29 sep.19:15VV Alterno DS 7 - Volleybalvereniging Zeewolde DS 1
29 sep.19:15VV Alterno DS 5 - Gemini DS 1
29 sep.21:00SV Dynamo Apeldoorn HS 5 - VV Alterno HS 5
29 sep.21:15VV Alterno HS 8 - WSV HS 1
29 sep.21:15VV Alterno HS 7 - BSV HS 2
30 sep.9:00Auto van Oort/Rebelle N5 1 - VV Alterno N5 3
30 sep.9:00VV Alterno JC 1 - Seesing Personeel Orion JC 1
30 sep.9:00VV Alterno N4 7 - VV Alterno N4 2
30 sep.9:00VV Alterno MC 1 - Dash MC 1
30 sep.9:00SV Dynamo Apeldoorn N5 1 - VV Alterno N5 2
30 sep.9:30Auto van Oort/Rebelle N5 1 - VV Alterno N5 2
30 sep.9:30VV Alterno N4 3 - VV Alterno N4 7
30 sep.9:30VV Alterno N4 6 - VV Alterno N4 2
30 sep.9:30VV Alterno N5 3 - VV Alterno N5 1
30 sep.10:00SV Dynamo Apeldoorn N3 2 - VV Alterno N3 2
30 sep.10:00SV Dynamo Apeldoorn N3 1 - VV Alterno N3 1
30 sep.10:00Halley N6 1 - VV Alterno N6 1
30 sep.10:30Auto van Oort/Rebelle N5 1 - VV Alterno N5 1
30 sep.10:30VV Alterno N4 3 - VV Alterno N4 2
30 sep.10:30VV Alterno N5 2 - Auto van Oort/Rebelle N5 2
30 sep.10:30Auto van Oort/Rebelle N4 1 - VV Alterno N4 7
30 sep.10:45VV Alterno MC 3 - SV Dynamo Apeldoorn MC 5
30 sep.10:45N.V.C. MA 1 - VV Alterno MA 1
30 sep.10:45VV Alterno MC 2 - SV Dynamo Apeldoorn MC 4
30 sep.11:00Auto van Oort/Rebelle N3 2 - VV Alterno N3 1
30 sep.11:00Auto van Oort/Rebelle N3 1 - VV Alterno N3 2
30 sep.11:00VV Alterno N6 1 - Webton Hengelo N6 1
30 sep.11:00VV Alterno N5 3 - SV Dynamo Apeldoorn N5 3
30 sep.11:00Blok EVC N4 2 - VV Alterno N4 6
30 sep.11:30SSS JB 1 - VV Alterno JB 2
30 sep.11:30VV Alterno N3 2 - Jumbo Van Andel-Ormi N3 2
30 sep.11:30VV Alterno N4 3 - Blok EVC N4 2
30 sep.11:30VV Alterno N4 6 - Auto van Oort/Rebelle N4 1
30 sep.11:30Blok EVC N3 2 - VV Alterno N3 1
30 sep.11:30SV Dynamo Apeldoorn JB 1 - VV Alterno JB 1
30 sep.11:30SV Dynamo Apeldoorn N5 2 - VV Alterno N5 1
30 sep.12:30VV Alterno MC 5 - Vocluma MC 2
30 sep.12:30VV Alterno MC 4 - SV Dynamo Apeldoorn MC 6
30 sep.12:30Auto van Oort/Rebelle DS 2 - VV Alterno DS 6
30 sep.12:30Auto van Oort/Rebelle DS 4 - VV Alterno DS 9
30 sep.14:30VV Alterno MB 1 - VVH MB 1
30 sep.14:30VV Alterno MB 2 - SV Dynamo Apeldoorn MB 5
30 sep.15:30Rood-Wit '75 JA 1 - VV Alterno JA 3
30 sep.15:30VIOS Eefde HS 1 - VV Alterno HS 3
30 sep.16:30VV Alterno JA 1 - VVH JA 1
30 sep.16:30VV Alterno HS 1 - Axell Claims / Sovoco HS 1
30 sep.16:30Auto van Oort/Rebelle DS 1 - VV Alterno DS 4
30 sep.18:00Pharmafilter US DS 1 - VV Alterno DS 2
30 sep.18:00De Hofnar-Bovo DS 1 - VV Alterno DS 3
30 sep.18:30VV Alterno MB 4 - B.A.S. MB 1
30 sep.18:30VV Alterno JA 2 - SV Dynamo Apeldoorn JA 1
3 okt.21:00Dio Ugchelen HS 1 - VV Alterno HS 8
4 okt.19:30The Phantoms DS 1 - VV Alterno DS 11
5 okt.21:30VoCASA HS 3 - VV Alterno HS 2
6 okt.19:00SV Dynamo Apeldoorn MB 6 - VV Alterno MB 3
6 okt.19:15VV Alterno DS 9 - Avior DS 12
6 okt.19:15VV Alterno DS 4 - SSS DS 2
6 okt.21:00SV Dynamo Apeldoorn HS 5 - VV Alterno HS 4
6 okt.21:15VV Alterno DS 6 - Spiker DS 2
6 okt.21:15VV Alterno DS 5 - E.V.V. DS 1
7 okt.0:00VV Alterno MA 2 - Avior MA 2
7 okt.9:00VV Alterno JC 1 - Twente '05 JC 1
7 okt.9:00VV Alterno N6 5 - SV Dynamo Apeldoorn N6 6
7 okt.9:00VV Alterno JC 3 - Seesing Personeel Orion JC 2
7 okt.9:00Jumbo Van Andel-Ormi N6 1 - VV Alterno N6 4
7 okt.9:00Jumbo Van Andel-Ormi N2 1 - VV Alterno N2 2
7 okt.9:00VZK N4 1 - VV Alterno N4 1
7 okt.9:00VV Alterno JB 2 - Voorsterslag/VC Zwolle JB 1
7 okt.9:00VV Alterno N4 5 - SV Dynamo Apeldoorn N4 2
7 okt.9:00SV Dynamo Apeldoorn N6 8 - VV Alterno N6 10
7 okt.9:00SV Dynamo Apeldoorn N6 2 - VV Alterno N6 2
7 okt.9:00VV Alterno N4 8 - Spiker N4 1
7 okt.9:00VV Alterno N2 1 - SV Dynamo Apeldoorn N2 1
7 okt.9:00Bruvoc N5 1 - VV Alterno N5 6
7 okt.9:00Auto van Oort/Rebelle N5 3 - VV Alterno N5 4
7 okt.9:00Blok EVC N6 2 - VV Alterno N6 11
7 okt.9:00VV Alterno MC 3 - Salvora MC 1
7 okt.9:00Salvora MB 3 - VV Alterno MB 2
7 okt.9:30VV Alterno N5 5 - Auto van Oort/Rebelle N5 3
7 okt.9:30SV Dynamo Apeldoorn N5 5 - VV Alterno N5 4
7 okt.9:30Blok EVC N5 1 - VV Alterno N5 6
7 okt.9:30VV Alterno N4 1 - Blok EVC N4 1
7 okt.9:30VV Alterno N2 2 - VV Alterno N2 1
7 okt.9:30SV Dynamo Apeldoorn N4 2 - VV Alterno N4 8
7 okt.10:00VV Alterno N6 10 - Dio Ugchelen N6 1
7 okt.10:00VV Alterno N6 2 - VVH N6 1
7 okt.10:00VV Alterno N6 5 - Langhenkel/HEC N6 1
7 okt.10:00Seesing Personeel Orion JA 1 - VV Alterno JA 1
7 okt.10:00VV Alterno N4 5 - VV Alterno N4 4
7 okt.10:00VV Alterno N6 11 - SV Dynamo Apeldoorn N6 8
7 okt.10:00Blok EVC N6 1 - VV Alterno N6 7
7 okt.10:00VV Alterno N6 6 - VV Alterno N6 9
7 okt.10:00SV Dynamo Apeldoorn N6 5 - VV Alterno N6 8
7 okt.10:00VV Alterno N6 3 - SV Dynamo Apeldoorn N6 7
7 okt.10:00VZK N6 1 - VV Alterno N6 12
7 okt.10:30SV Dynamo Apeldoorn N5 4 - VV Alterno N5 6
7 okt.10:30VV Alterno N5 5 - VV Alterno N5 4
7 okt.10:45VV Alterno JB 1 - Rivo Rijssen JB 1


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 21 september 2016 door Jos Mulder
Share Button