Goed om te weten:

Landskampioen Dames 2014

Nationale Beker Dames 2013

Landskampioen Zitvolleybal 2012

Beste jeugdopleiding van Nederland in
2006, 2012, 2013 & 2014

Programma alle teams

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
22 sep.17:30VV Alterno DS 2 - OBEG Donitas DS 1
22 sep.19:30Sudosa-Desto HS 1 - VV Alterno HS 1
29 sep.0:00VV Alterno HS 1 - EVV Bultman-Hartholt HS 1
29 sep.0:00WSV DS 1 - VV Alterno DS 2
6 okt.17:30VV Alterno DS 2 - Peelpush DS 1
13 okt.0:00VV Alterno HS 1 - Seesing Personeel Orion HS 2
13 okt.18:00Pharmafilter US DS 1 - VV Alterno DS 2
13 okt.19:30Ecare Apollo 8 DS 1 - VV Alterno DS 1
17 okt.20:00VV Alterno DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1
20 okt.0:00TT Papendal/Arnhem DS 1 - VV Alterno DS 1
20 okt.17:30VV Alterno DS 2 - SV Dynamo Apeldoorn DS 1
20 okt.18:30Scylla HS 1 - VV Alterno HS 1
27 okt.20:00VV Alterno DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1
3 nov.0:00VV Alterno HS 1 - SURFspot.nl - USV Protos HS 1
3 nov.19:00IMS/Voltena DS 1 - VV Alterno DS 2
3 nov.20:00Regio Zwolle Volleybal DS 1 - VV Alterno DS 1
10 nov.17:30VV Alterno DS 2 - Laudame Financials VCN DS 1
10 nov.19:15AVV Keistad HS 1 - VV Alterno HS 1
10 nov.20:00VV Alterno DS 1 - Eurosped DS 1
17 nov.0:00VV Utrecht DS 1 - VV Alterno DS 2
17 nov.0:00VV Alterno HS 1 - Avior HS 1
17 nov.20:00Flynth FAST DS 1 - VV Alterno DS 1
24 nov.17:30VV Alterno DS 2 - Seesing Personeel Orion DS 1
24 nov.18:30Olhaco HS 1 - VV Alterno HS 1
24 nov.20:00VV Alterno DS 1 - VC Sneek DS 1
1 dec.18:30Focus4U Woudenberg HS 1 - VV Alterno HS 1
8 dec.0:00VV Alterno HS 1 - Axell Claims / Sovoco HS 1
8 dec.20:00VV Alterno DS 1 - Ecare Apollo 8 DS 1
8 dec.20:00IBM Client Innovation Center Benelux/Veracles DS 1 - VV Alterno DS 2
12 dec.19:30Sliedrecht Sport DS 1 - VV Alterno DS 1
15 dec.0:00VV Alterno HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 1
15 dec.15:30Prima Donna Kaas Huizen DS 1 - VV Alterno DS 2
15 dec.20:00VV Alterno DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1
22 dec.18:00Springendal-Set-Up`65 DS 1 - VV Alterno DS 1
12 jan.17:30VV Alterno DS 2 - WSV DS 1
12 jan.18:30EVV Bultman-Hartholt HS 1 - VV Alterno HS 1
12 jan.20:00VV Alterno DS 1 - Regio Zwolle Volleybal DS 1
19 jan.0:00Eurosped DS 1 - VV Alterno DS 1
19 jan.0:00VV Alterno HS 1 - Focus4U Woudenberg HS 1
20 jan.0:00Peelpush DS 1 - VV Alterno DS 2
26 jan.15:00Seesing Personeel Orion HS 2 - VV Alterno HS 1
26 jan.17:30VV Alterno DS 2 - Pharmafilter US DS 1
26 jan.20:00VV Alterno DS 1 - Flynth FAST DS 1
2 feb.0:00VV Alterno HS 1 - Scylla HS 1
2 feb.16:30SV Dynamo Apeldoorn DS 1 - VV Alterno DS 2
2 feb.20:00VC Sneek DS 1 - VV Alterno DS 1
9 feb.0:00SURFspot.nl - USV Protos HS 1 - VV Alterno HS 1
9 feb.17:30VV Alterno DS 2 - IMS/Voltena DS 1
16 feb.0:00VV Alterno HS 1 - AVV Keistad HS 1
16 feb.19:30Laudame Financials VCN DS 1 - VV Alterno DS 2
9 mrt.17:30VV Alterno DS 2 - VV Utrecht DS 1
9 mrt.19:30Avior HS 1 - VV Alterno HS 1
16 mrt.0:00VV Alterno HS 1 - Olhaco HS 1
16 mrt.18:00Seesing Personeel Orion DS 1 - VV Alterno DS 2
23 mrt.17:30VV Alterno DS 2 - IBM Client Innovation Center Benelux/Veracles DS 1
23 mrt.19:30Axell Claims / Sovoco HS 1 - VV Alterno HS 1
6 apr.17:30VV Alterno DS 2 - Prima Donna Kaas Huizen DS 1
6 apr.18:30Springendal-Set-Up`65 HS 1 - VV Alterno HS 1
13 apr.0:00VV Alterno HS 1 - Sudosa-Desto HS 1
13 apr.19:30OBEG Donitas DS 1 - VV Alterno DS 2


Wacht met je muis op de afbeelding om de setstanden te zien

Deze pagina is voor het laatst geupdate op 21 september 2016 door Jos Mulder
Share Button